Výsledky Český pohár XCO 2016 #2 - Teplice

 

Kadeti:
1. Samuel Jirouš (Česká spořitelna Specialized junior) 39:07 min.
2. Jakub Schierl (Expres CZ Merida Kolín) +0:05
3. František Honsa (Česká spořitelna Specialized junior) +1:28
4. Josef Kunášek (KH Tour Giant) +1:47
5. Patrik Němec (Jaroslav Kulhavý Cycling Team) +1:56

Kadetky:
1. Magdalena Mišoňová (Sokol Veltěž) 30:31 min.
2. Tereza Sásková (Česká spořitelna Specialized Junior) +0:21
3. Tereza Vaníčková (Ivar CS - Author) +1:18
4. Monika Kučerová (VRV Team) +2:12
5. Jana Tesařová (Moravec Team) +2:59


Juniorky:
1. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized) 46:19 min.
2. Denisa Lukešová (ČEZ Cykloteam Tábor) +2:16
3. Maria Döring (GER) +3:21
4. Lucie Krupová (Exprex CZ Merida Kolín) +3:34
5. Tereza Tvarůžková (VRV Team) +3:47


Junioři:

1. David Zadák (Česká spořitelna Specialized junior) 1:05:36
2. Jaromír Skála (Česká spořitelna Specialized junior) +0:28
3. Matúš Stoček (SVK, Akadémia Petera Sagana) +1:37
4. David Bártek (Bike 2000) +2:10
5. Immanuel Ries (GER, Radmion Halle) +2:30

Ženy Elite:
1. Jana Czeczinkarová (Sram Mitas Trek) 1:28:23 hod.
2. Ghita Michiels (BEL, Versluys) +0:38
3. Daniela Campuzano (MEX, DC Team) +1:39
4. Nadja Heidl (AUT, SU Bikestore.cc) +1:58
5. Jitka Škarnitzlová (Česká spořitelna Accolade) +2:20

Muži Elite:
1. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) 1:37:06 hod.
2. Ruben Scheire (BEL, Habitat MTB) +0:27
3. Jiří Novák (CST Superior Brentjens) +0:38
4. Peter Sagan (SVK, Tinkoff) +1:09:09
5. Jan Nesvadba (Expres CZ Merida Kolín) +1:50
6. Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade) +2:19
7. Matěj Průdek (Nutrend Specialized) +3:16
8. Frank Beemer (NED, Habitat MTB) +4:51
9. Tomáš Paprstka (Expres CZ Merida Kolín) +5:41
10. Jan Rajchart (Česká spořitelna Accolade) +6:12

 

Žáci 1 | Žáci 2 | Žákyně 1 | Žákyně 2

Expert | Masters

Kompletní výsledky zde: sportsoft.cz/cs/zavod/overview/1796

30.04.2016 - Závody - autor: Jan Nemec - 9637x český pohár teplice
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Český pohárKolínský písek ovládli Nosková a van der Poel
    Kolínský písek ovládli Nosková a van der Poel
  2. Český pohárDo Kolína jede výborná konkurence, finále Toi Toi Cupu slibuje drama
    Do Kolína jede výborná konkurence, finále Toi Toi Cupu slibuje drama
  3. Český pohárNové Město na Moravě v kalendáři ČP XCO 2018!
    Nové Město na Moravě v kalendáři ČP XCO 2018!
  4. Český pohárFotogalerie: Toi Toi Cup #2 - Jabkenice 2017
    Fotogalerie: Toi Toi Cup #2 - Jabkenice 2017
  5. Ostatní závodyMartin Stošek obhájil loňské vítězství ve Zlíně
    Martin Stošek obhájil loňské vítězství ve Zlíně
  6. Český pohárSlaný otevřelo letošní Toi Toi Cup, triumfovali Havlíková a Walsleben
    Slaný otevřelo letošní Toi Toi Cup, triumfovali Havlíková a Walsleben

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
  1. avatar
    #2 germano - vloženo: 01.05.2016 v 19:26:16

    odpověď na Michal N — #1 Díky za upozornění!

    odpověz na tento komentář
  2. avatar
    #1 Michal N - vloženo: 30.04.2016 v 17:10:54

    Jen taková drobnost 5.místo v Kadetech Patrik Němec nejezdí za Bike 2000,ale za Jaroslav Kulhavý Cycling Team

    1. na tento komentář reaguje germano — #2
    odpověz na tento komentář

redakční systém | ISSN 1803-5744