Český pohár XCO #5 - Bedřichov - výsledky


Svůj čtvrtý start v letošním seriálu Českého poháru horských kol proměnil Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) ve čtvrtý triumf, když v závěrečném okruhu setřásl Bartlomieje Wawaka (POL, Kross Racing). Bronz si vyjel lídr poháru Jan Škarnitzl (Mitas Trek), těsně pod stupni vítězů dojel Ondřej Cink (Primaflor Mondraker Rotor), který se musel po nevyvedeném startu prokousávat z hloubi startovního pole. 

Předposlední díl seriálu ČP mezi ženami byl rovněž česko-polským duelem, z něhož vyšla jako vítězka Maja Wloszczowska (Kross Racing), když se dvě kola před cílem vzdálila do té doby vedoucí Jitce Škarnitzlové (GAPP System - Cabtech). Třetí příčku obsadila Karla Štěpánová (N1 BMC).

Výsledky juniorky:

1.
SÁSKOVÁ Tereza
Česká spořitelna Specialized junior
CZE 1:02:58.7 0:00:00.0
2.
VAS Kata Blanka
Hungarian National Team
HUN 1:05:19.4 0:02:20.7
3.
PAULECHOVÁ Radka
Slovak national team
SVK 1:05:42.9 0:02:44.2
4.
KUČEROVÁ Monika
Česká spořitelna Specialized junior CZE 1:07:11.9 0:04:13.2
5.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
Adastra Sokol Veltěž 
CZE 1:08:03.7 0:05:04.9



Výsledky junioři:

1.
JIROUŠ Samuel
Česká spořitelna Specialized junior CZE 1:04:32.7 0:00:00.0
2.
DUDEK Tomáš
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:05:14.7 0:00:41.9
3.
HONSA František
Česká spořitelna Specialized junior CZE 1:05:43.5 0:01:10.7
4.
ŘÍMAN Jakub
Cyklo Team Kolárna
CZE 1:05:58.5 0:01:25.7
5.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
CZE 1:06:02.2 0:01:29.4


Výsledky ženy Elite:

1.
WŁOSZCZOWSKA Maja
Kross Racing Team
POL 1:24:59.5 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:25:23.8 0:00:24.2
3.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
N1 BMC 
CZE 1:27:12.7 0:02:13.2
4.
JEŽKOVÁ Hana
GT Opportunity Brno
CZE 1:28:55.1 0:03:55.5
5.
PRŮDKOVÁ Barbora
Head Pro
CZE 1:29:41.5 0:04:41.9
6.
SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna
Volkswagen Samochody Użytkowe 
POL 1:30:19.5 0:05:19.9
7.
WOJTYŁA Gabriela
Superior Zator
POL 1:31:12.5 0:06:12.9
8.
TVARŮŽKOVA Tereza
Maloja rocky mountain team
CZE 1:34:54.8 0:09:55.2
9.
VESELÁ Lucie
GT Opportunity Brno CZE 1:35:27.2 0:10:27.6


Výsledky muži Elite:

1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:29:42.4 0:00:00.0
2.
WAWAK Bartłomiej
Kross Racing Team
POL 1:30:00.9 0:00:18.4
3.
ŠKARNITZL Jan
Mitas TREK
CZE 1:30:29.4 0:00:46.9
4.
CINK Ondřej
Primaflor Mondraker Rotor Team
CZE 1:30:38.4 0:00:56.0
5.
VASTL Jan
N1 BMC 
CZE 1:30:55.2 0:01:12.7
6.
PRŮDEK Matěj
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:30:55.3 0:01:12.8
7.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:32:22.9 0:02:40.4
8.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized junior CZE 1:35:40.6 0:05:58.1
9.
ŁUKASIK Krzysztof
  POL 1:36:10.6 0:06:28.1
10.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:36:24.6 0:06:42.1


Kompletní výsledky všech kategorií ZDE

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Český pohárKateřina Nash v Jabkenicích zaplatila vstupné a vyhrála
    Kateřina Nash v Jabkenicích zaplatila vstupné a vyhrála
  2. Český pohárToi Toi Cup míří do Jabkenic, představí se i Kateřina Nash
    Toi Toi Cup míří do Jabkenic, představí se i Kateřina Nash
  3. Český pohárKolín odstartoval druhou půlku Toi Toi Cupu
    Kolín odstartoval druhou půlku Toi Toi Cupu
  4. Český pohárZ Koksijde do Kolína - cyklokrosaře čeká další písek
    Z Koksijde do Kolína - cyklokrosaře čeká další písek
  5. Český pohárZnáme kalendář Českého poháru XCO 2020
    Známe kalendář Českého poháru XCO 2020
  6. Ostatní závodyBrasil Ride 2019: Češi se štěstím ovládli závěrečnou etapu
    Brasil Ride 2019: Češi se štěstím ovládli závěrečnou etapu

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744