Český pohár XCO - Město Touškov 2021 - výsledky

Junioři

1.
KONEČNÝ Filip
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:00:01.8 0:00:00.0
2.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 1:00:39.6 0:00:37.7
3.
HRTÁNEK Martin
CK EPIC DOHŇANY
SVK 1:02:16.3 0:02:14.4
4.
STEFANI Livio
Thömus RN Swiss Bike Team - Youngstar
SUI 1:02:30.1 0:02:28.2
5.
HOLUB Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:02:30.3 0:02:28.4

 
Juniorky

1.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
Expres CZ Tufo Kolín
CZE 0:56:40.5 0:00:00.0
2.
SPĚŠNÁ Simona
MS Bike Acaademy racing
CZE 0:57:03.2 0:00:22.7
3.
NOVOTNÁ Aneta
Adastra Cycling Team
CZE 0:58:15.4 0:01:34.9
4.
SRNSKÁ Patricie
Sportreg
CZE 0:59:57.2 0:03:16.6
5.
VIKTOROVÁ Nela
Rouvy Specialized
CZE 1:02:09.4 0:05:28.9

 
Ženy Elite

1.
HÄBERLIN Steffi
Thömus RN Swiss Bike Team
SUI 1:21:56.1 0:00:00.0
2.
CZECZINKAROVÁ Jana
LIV Mistral Cycling
CZE 1:22:31.3 0:00:35.2
3.
EIBL Ronja
Alpecin Fenix
GER 1:23:33.3 0:01:37.2
4.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - Kolofix 
CZE 1:24:31.3 0:02:35.2
5.
SCHRIEVERS Lia
Maloja Pushbikers MTB
GER 1:24:40.8 0:02:44.7
6.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 1:24:46.3 0:02:50.2
7.
GORYCKA Paula
Strüby-BiXS Team
POL 1:26:58.3 0:05:02.2
8.
AMES Kim
jb Brunex Superior Factory 
GER 1:29:10.5 0:07:14.4
9.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
ROUVY Specialized
CZE 1:30:43.7 0:08:47.6
10.
DORSCHT Lina
Conway Faactory 
GER 1:30:50.7 0:08:54.6

 
Muži Elite

1.
BLUMS Martins
CST PostNL Bafang mountainbike racing team
LAT 1:31:21.5 0:00:00.0
2.
VASTL Jan
Maloja Pushbikers MTB
CZE 1:32:12.0 0:00:50.4
3.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:32:35.0 0:01:13.4
4.
ŠKARNITZL Jan
CYKLOSTAR Trek Pirelli
CZE 1:32:42.0 0:01:20.4
5.
PAPRSTKA Tomáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:34:04.0 0:02:42.4
6.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:34:24.0 0:03:02.4
7.
EGGER Georg
LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM
GER 1:35:15.1 0:03:53.5
8.
SÁSKA Jan
ROUVY Specialized
CZE 1:35:42.5 0:04:20.9
9.
KAISER Leon Reinhard
Team Bulls
GER 1:35:44.0 0:04:22.4
10.
SKÁLA Jaromír
ROUVY Specialized
CZE 1:36:35.0 0:05:13.4

 

Kompletní výsledky ZDE

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. ZávodyFotogalerie: Český pohár XCO #6 - Město Touškov 2021
    Fotogalerie: Český pohár XCO #6 - Město Touškov 2021
  2. Český pohárFinále ČP ve Městě Touškov ovládla Švýcarka Häberlin a Lotyš Blums
    Finále ČP ve Městě Touškov ovládla Švýcarka Häberlin a Lotyš Blums
  3. Ostatní závodyBikový "supervíkend" - Malevil, Sudety, KPŽ, ČP, enduro
    Bikový "supervíkend" - Malevil, Sudety, KPŽ, ČP, enduro
  4. Český pohárMěsto Touškov hostí finále ČP XCO, na okruhu nový wallride
    Město Touškov hostí finále ČP XCO, na okruhu nový wallride
  5. Světový pohárCink dojel v Lenzerheide osmý a stále drží průběžné druhé místo v SP
    Cink dojel v Lenzerheide osmý a stále drží průběžné druhé místo v SP
  6. Mistrovství světaSchurter je zpátky v duhovém! Richards a Británie má první titul, Cink 16.
    Schurter je zpátky v duhovém! Richards a Británie má první titul, Cink 16.

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744