Celý název těchto bot je poněkud komplikovaný, ale příznivci sjezdových disciplín určitě vědí, odkud vane vítr...
Foto: Petr Bureš
Jeden ze zakladatelů a majitelů MTBS.cz, guru technické části redakce, senior testrider, ale také velký fanda retro MTB a vůbec celé historie horské cyklistiky. Mezi jeho hlavní zaměření patří zejména testy, představování novinek, ale také ekonomické zprávy související s cyklo byznysem a obchodními cyklistickými akvizicemi. Kdysi závodil ve sjezdu i v maratonech, ale baví ho objevovat zajímavá místa i na gravelu nebo e-bicích.
Copyright 1998–2026 Cycling Media s.r.o.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků a fotografií je bez souhlasu redakce zakázáno.
Provozovatelem serveru MTBS.cz je Cycling Media s.r.o, IČ: 28549996, ISSN 1803-5744.
Vytvořilo studio MyWebdesign.cz






















Diskuze k článku
Boty jsou to krásný, ale kde se dají pořídit?
Nebo vůbec nějaké pořádné "keckojdní" boty na kolo s SPDéčkem.
Diego B — #1 Přímo v textu máš tři odkazy, kde pořídit. Pokud chceš civilní vzhled treter, koukni třeba na Pearl Izumi.
Já umim používat odkazy na e-shopy a dokonce v nich i nakupovat.
Já jenom, že radši prostě jdu do krámu, vybírám, prohlížim, zkoušim, rozmejšlim a pak třeba i nakupuju.......;-)
Vložit komentář