Jan Škarnitzl bodoval mezi vinicemi v Langenlois

Otvírák sezony XCO Kamptal Klassik Trophy v Langenlois i letos přilákal slušnou konkurenci, tradičně se za krásného jarního počasí představilo i mnoho Čechů. 

Autor: Miloš Lubas, Tomáš Gladiš
Foto: Miloš Lubas
Jan Škarnitzl bodoval mezi vinicemi v Langenlois

Výsledky

Juniorky:
1. Lisa Pasteiner (AUT, Ghost Factory) 1:06:12
2. Franziska Koch (GER) 1:06:14
3. Corina Druml (AUT) 1:09:44
4. Virag Buzsaki (HUN) 1:10:27
5. Lucie Krupová (Expres CZ Scott Kolín) 1:12:20
...
8. Monika Kučerová (VRV Team)
20. Anna Podskalská (ČS Specialized Junior MTB Team)

Kompletní výsledky juniorky ZDE


Junioři:
1. Mateusz Nieboraz (POL, JGB2) 1:14:47
2. Florian Hamm (AUT, RSV Garching) 1:15:23
3. Erik Getter (HUN) 1:15:31
4: Leon Kaiser (GER) 1:16:05
5. Jannick Zurnieden (GER) 1:16:07
....
9. Jakub Schierl (Expres CZ Scott Kolín) 1:16:33
16. Daniel Bittner (Author Team Stupno)
20. Ondřej Hatle (Expres CZ Scott Kolín)
23. Jan Anděl (Bike 2000)
27. Alvin Tomášek (Expres CZ Scott Kolín)
31. Karel Sýkora (ČS Specialized Junior Team)
32. Vojtěch Voznička (Bike 2000)
33. Vladislav Doležal (ČS Specialized Junior Team)
36. Matěj Malý (VRV Team)
41. Jakub Homola (Bike 2000)
45. Filip Stehno (Jaroslav Kulhavy Cycling Team)
49. Adam Formánek (ČS Specialized Junior Team)

Kompletní výsledky juniorů ZDE

 


Ženy Elite:
1. Barbara Benko (HUN, Focus XC) 1:22:26 ho.d
2. Anne Tauber (NED, Habitat Merida) 1:23:06
3. Janka Keseg Števková (SVK, Outsiderz) 1:23:20
4. Alexandra Engen (SWE, Ghost Factory) 1:23:34
5. Jitka Škarnitzlová (Česká spořitelna Accolade) 1:23:38
...
14. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized Racing)
15. Barbora Průdková (Superior MTB)
20. Lucie Veselá (GT Opportunity Brno)
22. Vendula Kuntová (Ghost Team)
26. Dana Pospíšilová (GT Opportunity Brno)
29. Petra Kozelská (Bike 2000)

Kompletní výsledky ženy Elite ZDE


Muži Elite:
1. Bartlomiej Wawak (POL, Kross Racing) 1:23:16 hod.
2. Nadir Colledani (ITA, Torpado) 1:23:17
3. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) 1:23:18
4. Martin Loo (Hawaii Expres) 1:24:09
5. Ben Zwiehoff (GER, Bergamont Factory) 1:24:13
6. Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade) 1:24:18
...
19. Tomáš Paprstka (Expres CZ Scott Kolín)
23. Pavel Boudný (Česká spořitelna Accolade)
25. Jan Rajchart (Česká spořitelna Accolade)
26. Matěj Průdek (Superior MTB)
32. Lukáš Kobes (Symbio+ BMC)
39. Jaromír Skála (ČS Specialized Junior MTB Team)
43. Jakub Kadlec (ČS Specialized Junior MTB Team)
48. Adam Lavička (Ghost Team)

Kompletní výsledky muži Elite ZDE

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Ostatní závodyTvarůžková se dočkala, porazila Michiels a vyhrála poslední C1 v Turecku
    Tvarůžková se dočkala, porazila Michiels a vyhrála poslední C1 v Turecku
  2. Ostatní závodyČeši v Turecku v závodě XCO C1 vybojovali dalších pět medailí
    Češi v Turecku v závodě XCO C1 vybojovali dalších pět medailí
  3. Týmy a klubyČeští bikeři v přípravě: Mallorka, Kanáry, ale i skialpy a běžky
    Čeští bikeři v přípravě: Mallorka, Kanáry, ale i skialpy a běžky
  4. Kolo pro životŠkarnitzl ovládl první virtuální závod roku v Hustopečích
    Škarnitzl ovládl první virtuální závod roku v Hustopečích
  5. Kolo pro životPrvní virtuální závod roku už zítra na trase KPŽ v Hustopečích
    První virtuální závod roku už zítra na trase KPŽ v Hustopečích
  6. Světový pohárŠkarnitzl: Nové Město změnilo Světový pohár horských kol
    Škarnitzl: Nové Město změnilo Světový pohár horských kol

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744