Kulhavý a Štěpánová vyhráli druhý díl Českého poháru XCO

Pražské Řepy hostily druhý díl Českého poháru XCO, v aprílovém počasí se blýskli úřadující mistři republiky...

Autor: Jan Němec
Foto: Jaroslav Svoboda
Kulhavý a Štěpánová vyhráli druhý díl Českého poháru XCO

Výsledky

 


Výsledky juniorky:

1.
KRUPOVÁ Lucie
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:40:37.5 0:00:00.0
2.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:41:06.4 0:00:28.9
3.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:41:39.1 0:01:01.6
4.
SZPOCIŃSKA Agnieszka
Hurom Sławno Kellys
POL 0:42:15.5 0:01:38.0
5.
TESAŘOVÁ Jana
MORAVEC Team
CZE 0:42:33.1 0:01:55.6

 


Výsledky junioři:

1.
SCHIERL Jakub
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:55:33.6 0:00:00.0
2.
KOßACK Janik
SSV Mounty Altenberg
GER 0:56:04.3 0:00:30.7
3.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:57:02.0 0:01:28.4
4.
HÁTLE Ondřej
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:57:29.4 0:01:55.8
5.
RIES Immanuel
Radunion Halle/ Fuji Rockets
GER 0:57:40.9 0:02:07.3


Výsledky ženy Elite:

1.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
N1 TEAM
CZE 1:14:44.8 0:00:00.0
2.
KESEG STEVKOVA Janka
Outsiterz
SVK 1:14:53.0 0:00:08.2
3.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:16:33.7 0:01:48.9
4.
PODGÓRSKA Aleksandra
SGR Specialized
POL 1:16:56.7 0:02:11.9
5.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:17:14.6 0:02:29.8
6.
SADŁECKA Magdalena
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
POL 1:17:42.5 0:02:57.7
7.
AKHMADULLINA Guzel
Moscow UOR?2
RUS 1:18:39.2 0:03:54.4
8.
GORYCKA Paula
Strüby-BiXS Team
POL 1:19:00.4 0:04:15.6
9.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:19:06.3 0:04:21.5
10.
PRŮDKOVÁ Barbora
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:19:34.9 0:04:50.1


Výsledky muži Elite:

1.
KULHAVÝ Jaroslav
SPECIALIZED RACING XC
CZE 1:22:24.8 0:00:00.0
2.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:22:25.0 0:00:00.2
3.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:23:22.0 0:00:57.2
4.
ULLOA AREVALO Jose Gerardo
CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM
MEX 1:23:22.2 0:00:57.4
5.
GLUTH Martin
OMX Pro Team
GER 1:23:34.3 0:01:09.5
6.
VASTL Jan
N1 TEAM
CZE 1:24:22.2 0:01:57.4
7.
ULMAN Matouš
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:25:09.5 0:02:44.7
8.
PRŮDEK Matěj
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:26:13.3 0:03:48.5
9.
RAJCHART Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:26:53.2 0:04:28.4
10.
HELTA Filip
SGR Specialized
POL 1:27:32.1 0:05:07.3

 

Kompletní přehled výsledků ZDE

 

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Ostatní závodyHervis Race For Bikes 2018 otevřel registrace
    Hervis Race For Bikes 2018 otevřel registrace
  2. Český pohárTrať pro ČP v Řepích dostala novou sekci: Stěnu!
    Trať pro ČP v Řepích dostala novou sekci: Stěnu!
  3. Mistrovství světaČeši po prvním tréninku na MS ve Valkenburgu: bláto ano, nervozita ne
    Češi po prvním tréninku na MS ve Valkenburgu: bláto ano, nervozita ne
  4. Mistrovství světaMS v cyklokrosu Valkenburg 2018: česká reprezentace
    MS v cyklokrosu Valkenburg 2018: česká reprezentace
  5. Ostatní závodyCosta Blanca 2018 opět v režii Škarnitzla a Mantecona
    Costa Blanca 2018 opět v režii Škarnitzla a Mantecona
  6. Ostatní závodyCosta Blanca Bike Race: debut Ondřeje Cinka 2018
    Costa Blanca Bike Race: debut Ondřeje Cinka 2018

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744