Kulhavý zůstal doma neporažen, vyhrál i v Peci

Jako první uzavřelo seriálovou sezónu cross country, to mělo premiéru na nové trati v Peci pod Sněžkou. Letošní převahu triumfem potvrdili Janka Števková i Jaroslav Kulhavý...

Pět závodů, pět vítězství. Taková je bilance Jaroslava Kulhavého (Rubena Birell Specialized), který letos doma nenašel přemožitele. Dnešní jednoduché vítězství v Peci pod Sněžkou už jen demonstrovalo jeho letošní famózní sezónu.

Jako druhý skončil Milan Spěšný (S&H Superior) a celkově obsadil třetí příčku. Bronz bral Jan Škarnitzl (dimp Giant), v seriálu se zařadil mezi Kulhavého a Spěšného.

Janka Števková (CK Epic Dohňany) zvítězila již ve čtvrtém z celkových pěti závodů a na Slovensko si odvezla i pohár za prvenství v celkovém pořadí. Pro stříbro si dojela Pavla Havlíková (KC Kooperativa Jablonec n.N.) a pro bronz Lucie Veselá (GT Czech).

Reportáž a fotogalerii připravujeme...

Výsledky ženy:
1. Janka Števková (SVK, CK Epic Dohňany) 1:22:39 hod.
2. Pavla Havlíková (KC Kooperativa Jablonec n.N.) +1:20 min
3. Lucie Veselá (GT Czech) +5:55
4. Pavlína Šulcová (GT Czech) +7:19
5. Alla Boyko (UKR, ISD cycling team) +8:09

Výsledky muži:
1. Jaroslav Kulhavý (Rubena Birell Specialized) 1:42:24 hod.
2. Milan Spěšný (S&H Superior) +1:54 min.
3. Jan Škarnitzl (dimp Giant) +2:17
4. Filip Eberl (Scott Cycling Kolín) +2:24
5. Tomáš Vokrouhlík (Factor Bike Teplice) +3:14
6. Michal Kaněra (Axitdoldy) +5:01
7. Ivan Rybařík (Merida Biking) +7:25

Kompletní výsledky všech kategorií naleznete ZDE

18.09.2010 - Závody - autor: Jan Nemec - 7570x cross country český pohár vysledky
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

1. Český pohárHolubová ovládla své rodné Město Touškov, mezi muži vyhrál Bair
    Holubová ovládla své rodné Město Touškov, mezi muži vyhrál Bair
  2. Český pohárNa úvodní závod ČP do Města Touškov míří obhájci Terpstra i Cink
    Na úvodní závod ČP do Města Touškov míří obhájci Terpstra i Cink
  3. Český pohárMěsto Touškov se pomalu chystá na bikovou nálož. Ve středu generálka na víkendový Český pohár
  4. Ostatní závodyDalší český hon bodů do OH žebříčku, v Řecku bodovali Srnská a Zatloukal
    Další český hon bodů do OH žebříčku, v Řecku bodovali Srnská a Zatloukal
  5. Ostatní závodyCink připsal první UCI body letošní sezony
    Cink připsal první UCI body letošní sezony
  6. Ostatní závodyXCO závod Hero Abu Dhabi nabídne pohádkové prize money
    XCO závod Hero Abu Dhabi nabídne pohádkové prize money

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
  1. avatar
    #2 Patrik - vloženo: 18.09.2010 v 21:22:12

kdepak sudety jel Ondra Zelený jeho mechanik a podavač pití a sem tam jede závod :-)