Mistrovství ČR XCO 2018 - výsledky

Jitka Škarnitzlová a Jaroslav Kulhavý ovládli domácí šampionát bikerů v Peci pod Sněžkou. Zatímco Jitka si od startu jela svůj závod a zvítězila s velkou převahou, Jára měl cestu ke svému sedmému titulu daleko těžší. Šest z osmi kol bojoval na čele s Ondřejem Cinkem, jemuž dvě kola před cílem ujel a náskok si udržel až do cíle. "Tohodle titulu si vážím nejvíc, stál mě strašně sil. I když se mi trať vůbec nelíbila, tak jsem dokázal nebláznit, udělal jsem tam i pár chyb, ale nakonec se to podařilo," zhodnotil krátce své vítězství Jára, který zkompletoval zlatý hattrick na domácích šampionátech.

Sedmý titul mistra ČR a vítězství v Peci po dlouhých 8 letech Jaroslava Kulhavého

 

Juniorky:

1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:57:07.9 0:00:00.0
2.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 1:00:58.6 0:03:50.7
3.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:02:13.5 0:05:05.6
4.
KUČEROVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:05:54.3 0:08:46.3
5.
TESAŘOVÁ Jana
Ethic sport
CZE 1:06:48.0 0:09:40.1


Junioři:

1.
DUDEK Tomáš
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:00:03.9 0:00:00.0
2.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:01:00.1 0:00:56.2
3.
HOŘÁK Radek
Kolokrám
CZE 1:02:05.9 0:02:01.9
4.
TOMÁŠEK Alvin
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:03:24.1 0:03:20.2
5.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:03:53.9 0:03:49.9


Ženy Elite:

1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:24:58.9 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
N1 BMC TEAM
CZE 1:28:25.9 0:03:26.9
3.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:29:42.4 0:04:43.4
4.
CZECZINKAROVA Jana
Mitas TREK
CZE 1:32:13.8 0:07:14.9
5.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:33:06.3 0:08:07.4
6.
TVARŮŽKOVA Tereza
Maloja rocky mountain team
CZE 1:34:31.6 0:09:32.6
7.
PICHLÍKOVÁ Jana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:35:55.8 0:10:56.8
8.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:36:47.3 0:11:48.3
9.
PRŮDKOVÁ Barbora
HEAD PRO TEAM
CZE 1:37:37.3 0:12:38.3
10.
URBANOVÁ Martina
Hnízdil Team
CZE 1:42:09.5 0:17:10.5


Muži Elite:
1. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) 1:30:41 hod.
2. Ondřej Cink (Primaflor Mondraker) +0:27
3. Jan Škarnitzl (Mitas Trek) +0:31
4. Jan Vastl (N1 Team) +3:57
5. Tomáš Paprstka (Expres CZ Scott Kolín) +4:51
6. Jaromír Skála (Česká spořitelna Specialized junior) +5:48
7. Lukáš Kobes (Symbio+ CE Energy) +5:55
8. Michael Zeťák (Expres CZ Scott Kolín) +7:28
9. Zdeněk Vobecký (Turner Protocycles) -kolo
10. Josef Jelínek (Mitas Trek) -kolo

 

Kompletní výsledky ZDE

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. ZávodyFotogalerie: Mistrovství Evopy XCO - Glasgow
    Fotogalerie: Mistrovství Evopy XCO - Glasgow
  2. Mistrovství EvropyKulhavý po šesti letech na ME, okruh podobný Londýnu mu sedí
    Kulhavý po šesti letech na ME, okruh podobný Londýnu mu sedí
  3. Mistrovství EvropyV Glasgow se připravuje elitní ME XCO, Česko reprezentuje 7 bikerů
    V Glasgow se připravuje elitní ME XCO, Česko reprezentuje 7 bikerů
  4. Ostatní závodyNa Cream Bike Čeladná míří česká elitní špička
    Na Cream Bike Čeladná míří česká elitní špička
  5. ZávodyFotogalerie: Mistrovství ČR XCO 2018
    Fotogalerie: Mistrovství ČR XCO 2018
  6. Ostatní závodyVelký přehled národních mistrů XCO 2018
    Velký přehled národních mistrů XCO 2018

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744