Po pěti letech Cink stříbrný v SP, v Leogangu opět neměl jen na Flückigera

Ondřej Cink v Leogangu zopakoval páteční stříbro, když v XCO znovu nestačil na Mathiase Flückigera. Po dlouhých pěti letech má medaili.

Autor: Jan Němec
Foto: Jan Němec
Po pěti letech Cink stříbrný v SP, v Leogangu opět neměl jen na Flückigera

Výsledky

 

Ženy U23
1. Mona Mitterwallner (AUT, Trek Vaude) 1:06:30 hod.
2. Kata Blanka Vas (HUN) +1:01
3. Caroline Bohe (DEN, Ghost Factory) +1:26
4. Puck Pieterse (NED, Alpecin Fenix) +2:04
5. Leonie Daubermann (GER) +2:35
...
17. Tereza Sásková (Rouvy Specialized) +7:36
28. Adéla Holubová (Kola-bbm.cz) +10:44
35. Tereza Obořilová (GT Opportunity) +13:19
39. Zuzana Šafářová (Rouvy Specialized) +11:29

Kompletní výsledky ZDE

 
Muži U23

1. Riley Amos (USA, Trek) 1:08:26 hod.
2. Martin Vidaurre Kossmann (CHI, Lexware MTB) +0:12
3. Joel Roth (SUI, Bike Team Solothurn) +0:49
4. Simone Avondeto (ITA, Trek Pirelli) +0:54
5. Carter Woods (CAN, Norco Factory) +0:58
...
35. Jan Zatloukal (Specialized Nutrend) +6:42
49. Jan Sáska (Rouvy Specialized) +8:15
59. Tomáš Morávek (Cyklostar Trek Pirelli) +9:27
64. Samuel Jirouš (Rouvy Specialized) +10:21 

Kompletní výsledky ZDE

 

Ženy Elite
1. Loana Lecomte (FRA, Massi) 1:17:03 hod.
2. Jenny Rissveds (SWE, 31Outride) +1:48
3. Laura Stigger (AUT, Specialized Racing) +1:50
4. Jolanda Neff (SUI, Trek Factory) +2:02
5. Pauline Ferrand Prevot (FRA, Absolut Absalon BMC) +2:30
...
24. Jitka Čábelická (GAPP System - Kolofix) +7:32
36. Karla Štěpánová (Maloja Pushbikers) +9:57
48. Tereza Tvarůžková (Expres CZ Tufo Kolín) -1 kolo

Kompletní výsledky ZDE

 

Muži Elite
1. Mathias Flückiger (SUI, Thömus RN Racing) 1:15:50 hod.
2. Ondřej Cink (Kross Orlen) +0:14
3. Anton Cooper (NZL, Trek Factory) +0:45
4. Thomas Griot (FRA, Massi) +1:26
5. Vlad Dascalu (ROM, Trek Pirelli) +1:27
6. Thomas Litscher (SUI, KMC Orbea) +1:28
7. Maxime Marotte (FRA, Santa Cruz FSA) +1:44
8. Simon Andreassen (DEN, Cannondale Factory) +1:49
9. Victor Koretzky (FRA, KMC Orbea) +1:54
10. Nino Schurter (SUI, Scott Sram) +1:59
...
48. Jan Škarnitzl (Cyklostar Trek Pirelli) +6:54
60. Jan Vastl (Maloja Pushbikers) +8:30
71. Lukáš Kobes (GAPP System - Kolofix) +9:43
76. Josef Jelínek (Cyklostar Trek Pirelli) +10:39
101. Zdeněk Vobecký (Fany Cycling) -1 kolo

Kompletní výsledky ZDE

 

 

Přečteno - 11090x Tagy: světový pohár leogang
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. ZávodyFotogalerie: Světový pohár Leogang 2022 - XCO
    Fotogalerie: Světový pohár Leogang 2022 - XCO
  2. Světový pohárSchurter sahal v Leogangu po rekordu, vyhrál Flückiger, Cink 14.
    Schurter sahal v Leogangu po rekordu, vyhrál Flückiger, Cink 14.
  3. Světový pohárSP Leogang: Pieterse poprvé vítězí v SP U23, v mužích Kossmann už počtvrté
    SP Leogang: Pieterse poprvé vítězí v SP U23, v mužích Kossmann už počtvrté
  4. Světový pohárLeogang 2022 fotostory: SP ve sjezdu
    Leogang 2022 fotostory: SP ve sjezdu
  5. Světový pohárSP Leogang: Lecomte a Flückiger vítězí v short tracku
    SP Leogang: Lecomte a Flückiger vítězí v short tracku
  6. Světový pohárCink před Leogangem: Alergie jsou pryč, formu ale směřuje do Andorry
    Cink před Leogangem: Alergie jsou pryč, formu ale směřuje do Andorry

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744