SP CX#15 Hoogerheide - výsledky

Poslední díl Světového poháru v cyklokrosu se uskutečnil v nizozemském Hoogerheide, kde se příští rok pojede světový šampionát cyklokrosařů. Oproti původnímu plánu se dnes závody uskutečnily pouze pro elitní kategorie mužů a žen, a to kvůli pandemickým opatřením v Nizozemí. Do závodu s elitními ženami ale nastoupily i české juniorky a s elitními muži se zase na start postavili čeští třiadvacítkáři.

Závod mužů ovládl Eli Iserbyt (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal), nejlepší Čech Michael Boroš (Elkov Kasper) byl 29. Závod žen vyhrála Marianne Vos (NED, Jumbo Visma), mistryně republiky Kristýna Zemanová (Brilon Racing Team) dojela 20.

Výsledky ženy elite

1. Marianne Vos (NED, Jumbo Visma) 52:14

2. Lucinda Brand (NED, Balois Trek) 0:10

3. Puck Pieterse (NED, Alpecin Fenix) 0:11

4. Fem van Empel (NED, Pauwels Sauzen Bingoal) 0:18

5. Kata Blanka Vas (HUN, SD Worx) 0:21

...

20. Kristýna Zemanová (Brilon Racing Team) +4:21

42. Tereza Vaníčková (Brilon Racing Team)

44. Eliška Hanáková

46. Barbora Jeřábková

48. Kateřina Hladíková

49. Vanda Dlasková

Kompletní výsledky zde.

Celkové pořadí SP

1. Lucinda Brand (NED, Balois Trek)

2. Denise Betsema (NED, Pauwels Sauzen Bingoal) 

3. Puck Pieterse (NED, Alpecin Fenix)

4. Fem van Empel (NED, Pauwels Sauzen Bingoal)

5. Marianne Vos (NED, Jumbo Visma)

...

33. Kateřina Nash

34. Kristýna Zemanová (Brilon Racing Team)

Kompletní pořadí SP zde.

Výsledky muži elite

1. Eli Iserbyt (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal) 1:00:18

2. Lars van der Haar (NED, Balois Trek) +0:02

3. Tom Pidcock (GBR, Ineos Grenadiers) +0:03

4. Michael Vanthourenhout (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal) +0:05

5. Toon Aerts (BEL, Balois Trek) +0:54

...

29. Michael Boroš (Elkov Kasper) 4:26

33. Matěj Stránský +5:02

55. Pavel Jindřich

Kompletní výsledky zde.

Celkové pořadí SP

1. Eli Iserbyt (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal)

2. Michael Vanthourenhout (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal)

3. Toon Aerts (BEL, Balois Trek)

4. Quinten Hermans (BEL, Tormans Circus)

5. Lars van der Haar (NED, Balois Trek)

...

26. Michael Boroš (Elkov Kasper)

Kompletní pořadí SP zde.

 

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárNovoměstské střípky a postřehy
    Novoměstské střípky a postřehy
  2. Světový pohárExcelentní Pidcock obhájil v Novém Městě na Moravě vítězství
    Excelentní Pidcock obhájil v Novém Městě na Moravě vítězství
  3. Světový pohárRebecca McConnel připisuje třetí výhru v SP, Čábelická 35.
    Rebecca McConnel připisuje třetí výhru v SP, Čábelická 35.
  4. Světový pohárKossmann a Burquier ovládli závody U23 v Novém Městě
    Kossmann a Burquier ovládli závody U23 v Novém Městě
  5. Světový pohárSenzační Simona Spěšná bere 2. místo na juniorské sérii v Novém Městě
    Senzační Simona Spěšná bere 2. místo na juniorské sérii v Novém Městě
  6. Světový pohárSchwarzbauer a Neff vítězi short tracku, Cink 25.
    Schwarzbauer a Neff vítězi short tracku, Cink 25.

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744