SP Tábor 2021 - výsledky

 
Junioři
1. David Haverdings (NED) 41:38 min.
2. Nathan Smith (GBR) +0:01
3. Yordi Corsus (BEL) +0:10
...
16. Václav Ježek +1:06
19. Patrik Černý +1:31
22. Ondřej Novotný +1:32
27. Adam Seeman +2:02
29. Filip Samek +2:13
31. Dalibor Johanek +2:25
36. Maximilian Kerl +3:06
38. Jakub Elbadri +3:11
41. Daniel Rubeš +3:35
DNF. Jakub Kuba

Kompletní výsledky ZDE

 
Juniorky

1. Zoe Backstadt (GBR) 36:58 min.
2. Leonie Bentveld (NED) +0:20
3. Federica Venturelli (ITA) +0:46
4. Kateřina Hladíková +0:46
...
13. Julia Kopecky +1:40
16.Vanda Dlasková +2:08
18. Eliška Hanáková +2:28
24. Barbora Jeřábková +2:54
30. Anna Dostálová +4:17

Kompletní výsledky ZDE

 
Muži U23
1. Mees Hendrikx (NED) 48:01 min.
2. Ryan Kamp (NED) +0:02
3. Cameron Mason (GBR) +0:03
...
17. Matěj Stránský +1:01
21. Jakub Říman +1:44
22. Matyáš Fiala +1:47
23. Robert Hula +2:03
27. Pavel Jindřich +2:15
36. Václav Dostál +3:44 
41. Jakub Kučera +5:42

Kompletní výsledky ZDE

 
Ženy Elite
1. Lucinda Brand (NED, Trek Baloise) 52:00 min.
2. Puck Pieterse (NED, Alpecin Fenix) +0:03
3. Annemarie Worst (NED, 777) +0:03
4. Ceylin del Carmen Alvarado (NED, Alpecin Fenix) +0:04
5. Denise Betsema (NED, Pauwels Sauzen Bingoal) +0:09
...
20. Kristýna Zemanová (Brilon MB) +3:03
34. Pavla Havlíková (Lawi Junior) +5:09 
35. Karla Štěpánová (Pushbikers) +5:20
36. Tereza Tvarůžková (Expres CZ Tufo Kolín) +5:20
37. Tereza Vaníčková (Brilon MB Racing) +5:36

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí po 6. závodu SP
1. Brand 187 bodů, 2. Betsema 168, 3. Pieterse 142, 4. Vas 125, 5. Vos 102... 25. Nash 24, 35. Zemanová 6

 
Muži Elite
1. Lars van der Haar (NED, Trek Baloise) 1:02:27 hod.
2. Eli Iserbyt (BEL, Pauwels Sauzen Bingoal) +0:11
3. Quinten Hermans (BEL, Tormans) +0:15
4. Toon Aerts (NED, Trek Baloise) +0:29
5. Michael Vanthorenhout (NED, Pauwels Sauzen Bingoal) +0:41

18. Michael Boroš (ČEZ Cykloteam Tábor) +2:15
21. Tomáš Paprstka  (Expres.cz – Tufo team Kolín) +3:25
22. Šimon Vaníček (ČEZ Cykloteam Tábor) +3:42

Kompletní výsledky ZDE

Průběžné pořadí po 6. závodu SP
1. Iserbyt 205 bodů, Van der Haar 154, 3. Hermans 153, 4. Aerts 151, 5. Vanthorenhout 151... 26. Boroš 20, 41. Paprstka 5, 42. Vaníček 4 

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárBesancon si odbyl premiéru v SP, Brand a Iserbyt vítězní
    Besancon si odbyl premiéru v SP, Brand a Iserbyt vítězní
  2. Světový pohárKrosový svěťák poprvé míří do Besançonu, na startu jen dva Češi
    Krosový svěťák poprvé míří do Besançonu, na startu jen dva Češi
  3. Světový pohárLegendární Koksijde zítra hostí světový pohár, na startu tři Češi
    Legendární Koksijde zítra hostí světový pohár, na startu tři Češi
  4. Ostatní závodyOstrava viděla premiéru cyklokrosu mezi hutěmi, vyhrál Ťoupalík
    Ostrava viděla premiéru cyklokrosu mezi hutěmi, vyhrál Ťoupalík
  5. Český pohárToi Toi Cup pokračuje ve Veselí nad Lužnicí
    Toi Toi Cup pokračuje ve Veselí nad Lužnicí
  6. ZávodyFotogalerie: Světový pohár v cyklokrosu - Tábor
    Fotogalerie: Světový pohár v cyklokrosu - Tábor

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
  1. avatar
    #1 baresova-nikola@seznam.cz - vloženo: 14.11.2021 v 17:07:47

    Tak kdo tedy vyhrál, když je ve Vašich výsledcích Lars i na 21.místě? :)

    odpověz na tento komentář

redakční systém | ISSN 1803-5744