Velký přehled národních mistrů XCO 2019

Máme pro vás tradiční přehled mistrů svých zemí po celém světě... 

Autor: Jan Němec
Foto: Vojomag.com
Velký přehled národních mistrů XCO 2019

V drtivé většině zemí se uplynulý víkend konaly domácí šampionáty XCO. Přehled těch nejdůležitějších jsme pro vás tradičně připravili...


Slovensko
ženy
1. Janka Keseg Števková
2. Martina Sichtová
3. Natalia Tyszova

muži
1. Martin Haring 
2. Matej Ulik
3. Tomáš Višňovský


Švýcarsko (2.6. 2019)
ženy
1. Jolanda Neff
2. Kathrin Stirnemann
3. Ramona Forchini

muži
1. Nino Schurter
2. Mathias Flückiger 
3. Florian Vogel 


Itálie
ženy
1. Martina Berta
2. Eva Lechner
3. Chiara Teocchi

muži
1. Gerhard Kerschbaumer
2. Daniel Braidot
3. Luca Braidot


 Francie
ženy
1. Pauline Ferrand-Prevot
2. Lucie Urruty
3. Julie Bresset

muži
1. Victor Koretzky
2. Jordan Sarrou
3. Titouan Carod


Německo (23.6. 2019)
ženy
1. Elisabeth Brandau 
2. Antonia Daubermann
3. Adelheid Morath

muži
1. Maximilian Brandl
2. Ben Zwiehoff
3. Markus Schulte-Lünzum


Polsko
ženy
1. Maja Wloszczowska
2. Aleksandra Podgorska
3. Paula Gorycka

muži
1. Bartlomiej Wawak
2. Marek Konwa
3. Lukasik Krzysztof


Kanada
ženy
1. Emily Batty
2. Sandra Walter 
3. Haley Smith

muži
1. Peter Disera
2. Leandre Bouchard
3. Marc Andre Fortier


Španělsko
ženy
1. Claudia Galicia Cortina
2. Mertxiel Figureas Grangou
3. Natalia Fischer Egusqiuza

muži
1. David Valero Serrano
2. Carlos Coloma Nicolas
3. Sergio Mantecon


Nizozemsko
ženy
1. Anne Tauber
2. Annemarie Worst
3. Sophie von Berswordt

muži
1. Milan Vader
2. David Nordemann 
3. Hans Becking


Rakousko (16.6. 2019)
ženy
1. Laura Stigger
2. Lisa Pasteiner
3. Corina Druml

muži
1. Gregor Raggl 
2. Karl Markt
3. Maximilian Foidl


Rusko (9.6. 2019)
ženy
1. Viktoria Kirsanova
2. Vera Medvedeva
3. Olga Terentieva

muži
1. Anton Sintsov
2. Ivan Seledkov
3. Sergej Nikolajev


Belgie
ženy
1. Ghita Michiels
2. Joyce Vanderbeken
3. Veerle Cleiren

muži
1. Jens Shuermans
2. Kevin Panhuyzen
3. Daan Soete


Velká Británie
ženy
1. Annie Last
2. Isla Short
3. Kerry McPhee

muži
1. Frazer Clacherty
2. Grant Ferguson
3. Jason Bouttell


Dánsko (16.6. 2019)
ženy:
1. Malene Degn
2. Caraline Bohé
3. Viktoria Smidth Knudsen

muži:
1. Sebastien Fini Carstensen
2. Simon Andreassen
3. Benjamin Justesen


Jižní Afrika
ženy:
1. Candice Lill
2. Mariske Strauss
3. Cherie Redecker

muži:
1. Alan Hatherly
2. Jan Withaar
3. Philip Buys 

Přečteno - 2705x Tagy: mistrovství čr
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Český pohárMatěj Charvát si vyjel čtvrtý republikový titul ve sjezdu
    Matěj Charvát si vyjel čtvrtý republikový titul ve sjezdu
  2. ZávodyFotogalerie: Mistrovství ČR XCO - Hlinsko 2019
    Fotogalerie: Mistrovství ČR XCO - Hlinsko 2019
  3. Český pohárMistrovství ČR MTB XCO - Hlinsko 2019
    Mistrovství ČR MTB XCO - Hlinsko 2019
  4. ZávodyFotogalerie: Mistrovství ČR XCO štafety - Hlinsko 2019
    Fotogalerie: Mistrovství ČR XCO štafety - Hlinsko 2019
  5. Český pohárPrvní titul z MČR v Hlinsku má Česká spořitelna Specialized
    První titul z MČR v Hlinsku má Česká spořitelna Specialized
  6. Český pohárHlinsko premiérově hostí mistrovství ČR XCO
    Hlinsko premiérově hostí mistrovství ČR XCO

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744