Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

mtime

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Nový Scott Spark 2022 konečně na světě

odpověď na tntbiker — #2 jděte do .. s gramatikou , je to web pro cyklisty a ne pro lingvisty

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #6
10.06.2021 09:10:45
Test: Vittoria Mezcal 29" x 2,25"

odpověď na Babaja — #1 pláště jdou nahodit pumpou (běžná mrdka z lidlu) , nalito 50 ml mléka (No Tubes tmel ) a drží, mám to 3 měsíce a přifukováno 1x, potvrzuji chování na šotolině, plášť se sjíždí minimálně po cca 800 km jako nový, rychlost na asfaltu dobrá ale Continental Race King je rychlejší zato tento je rozhodně univerzálnější

10.06.2018 09:45:41

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744