Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

spodhajsky@seznam.cz

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Finále SP XCO v La Bresse Čechům nevyšlo, dominovali Švýcaři

odpověď na germano — #3 Asi mám smůlu, že si těch chyb většinou všimnu. Díky za poopravení incidentu Annika - Emily.

27.08.2018 13:35:44
Finále SP XCO v La Bresse Čechům nevyšlo, dominovali Švýcaři

Už mi to nedá. Skoro v každém článku, který za poslední dobu zveřejňujete, je nějaká chyba. Většinou nějaký překlep, gramatická chyba, nebo něco podobného. To nemáte k ruce nějakého korektora? Nejsem nijak náročný, ale když je toho tolik, říkám si, kde to drhne. V tomhle článku bych ani nepátral po gram. a podobných chybách, ale pustili jste si ten souboj Emily vs Annika alespoň ještě jednou ze záznamu? Kdyby ano, nenapsali byste to, co jste na internet pustili. Doufám, že to opravíte.

  1. na tento komentář reaguje germano — #3
26.08.2018 22:10:30

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744