Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

lightmens

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
MEGATEST: LED světla podzim 2017

koukám všechny najednou to je skoro jezdit vnoci na trejlu ve svářečský kukle :-D je fakt že někdy i sám dojíždim v (dioptrickejch ) černejch brejlích opůlnoci a to creečko to zvládá jakobynic je fakt že některý výkonější ledkový lampy dnešní doby to je vražda na voči ikdyž se to jenom odráží od asfaltu na nejslabší mód konec je dobám kdy aby sebou člověk bral k žárovkovejm dvoulampám na slušnej dojezd pomalu autobaterii dneska stačí placka velikosti dlaně a jezdit se nato dá výrazně dýl a ani člověk nemusí řešit světlokaz za deště či mlhy no sem rád že se někde oběví cyklistický testy vybavení a nemusí to bejt jenom ve velu

18.09.2018 07:08:30

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744