Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

martin.pajma@seznam.cz

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jak je to s vyjížďkami na kole? Profík by měl zůstat doma, hobík může do lesa

odpověď na mjordan.charon@gmail.com — #4 Zdravím, v pondělí jsem si ověřoval na hygieně výklad. Bylo mi sděleno ať na kolo klidně jdu, ale sám (ani ve dvou není v pořádku), důvodem "karantény" je vyhnout se sociálnímu kontaktu s ostatními a zamezit komunitnímu šíření, kontakt udržovat pouze s tím s kým sdílíte domácnost (samozřejmě kdo musí do práce, nedá se nic dělat).

I na kolo už v pondělí paní doporučovala roušku/šátek přes pusu kdykoli někoho potkáte. Dodržovat vzdálenosti, nehoufovat se, nezastavit se cestou na pivo atd. a hlavně zapojit mozek a přemýšlet nad tím. Už v pondělí mi paní hygienička říkala ať i na kolo nosím roušku/šátek.

Další názor je ale takový, že jakýkoli výkon sportovní sice dlouhodobě přispívá zdraví, ale v současné době je potřeba imunitu udržet než jí výkonem snižovat. Při únavě/po tréninku/po intervalech je tělo samozřejmě náchylnější, takže názor co jsem někde četl je takový, že i profi sportovec by měl v době pandemie omezit zátěž těla.

O potencionálním úrazu ani nemluvě, do nemocnice teď prostě rozhodně nechcete.

Podle mě tedy všeho s mírou. Procházky jsou také fajn!

18.03.2020 15:38:43

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744