Uživatelský profil
vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.
Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.
Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.
Váš tým MTBS.cz
Pajan
Moje fotoalba
| Název | Založeno Změna | Kategorie | Fotek Hodnocení |
|---|---|---|---|
| Nemáte žádné fotogalerie. | |||
Moje komentáře k článkům
| Komentář | Datum |
|---|---|
| Tým Trek Future po pěti letech skončil. Je to symptom současného XCO? WB podle mě XCO úplně zabíjí. Ono je to všechno hezký s jedlotlivýma, blikajícíma bannerama, ale je to opravdu to co fanoušci a týmy chtějí? Od doby co má XCO pod palcem WB tak mi to přijde takový nemastný, neslaný. A to i moje milovaný NMNM, kam jezdím snad od prvního ročníku a byl jsem i na ,,houbařských" ročnících v době covidové. Nedokážu popsat čím to je, ale je to takový divný. A i když mám XCO jako nejoblíbenější disciplínu tak ten úpadek a odtržení se od toho co bývalo pozoruji každý rok víc a víc. Navíc si ani nemyslím, že ,,endurovatější" okruhy té disciplíně přispívají. Lidi co sledují XCO podle mě nepotřebují vidět skoky, pády a já nevim co. Ale souboje loket na loket, špurty... S těma těžkýma tratěma toto skoro zmizelo a závodníci krouží sami s minutovými rozestupy.
| 03.12.2025 11:16:46 |
| Kristýna Zemanová útočila v Táboře na stupně! Závod vyhráli Brand a Nys Prosím, když se živíte psaním... Naučte se psát uvozovky tak jak se má. Děkuji ;) | 24.11.2025 09:34:35 |
| Trek Air Rush – elektrická pumpička, která mění pravidla hry odpověď na vicktorioo — #3 To jsem si taky říkal do doby, než jsem tu elektrickou zkusil. Nafoukat přes 6 barů do silničky nebo dofouktout horáka s 2,35 gumama je s malou půmpou naprostej trest. Tady zmáčknu čudl a za pár vteřin mám hotovo. Je to za mě větší jistota než třeba bombičky.
| 13.06.2025 07:35:00 |
| Panaracer uvádí novou limitovanou edici Gravelkingů [1] kdo? | 31.03.2025 14:51:15 |
| Velký rozhovor o RB s Romanem Bartoszem Škoda, že z toho není videoreportáž :-) | 21.01.2025 11:29:01 |
Moje příspěvky ve fóru
| Příspěvek | Datum |
|---|