Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Frybis

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Crussis 2021 - velký přehled

odpověď na Jirka Stratil — #2 Rychloupínák - tento technický prvek si prosadil Jarda, aby mu to připomínalo malou hokeječku.... :-)

19.01.2021 08:42:15
3D tisk revoluci v sedlech přináší Specialized a Fi'zi:k

No, snad se tu ukáže normální srovnávací test a ne PR, technologie je zajímavá....

06.01.2021 21:33:15
Specialized Hotwalk Carbon: "S-Works" mezi odrážedly

Ehm 0,2kg za kolik tisíc navíc? :-D

https://www.neobycejne.cz/Odrazedlo-Strider-bike-Pro-stribrne-d629.htm

  1. na tento komentář reaguje Tommy_25 — #2
03.12.2020 22:30:13
Shock Therapy: Měnit díly umí kdekdo, my komponenty opravujeme

Mě spíše přijde smutné, že někdo potřebuje jako důkaz svého přehledu takto veřejně psát o slabinách konkrétních výrobců.....

02.12.2020 12:45:45
Emil Hekele se brání: Cítím se 100% nevinný

Pozor, rozdíl je sypání a překročení čáry dopingu.... Top sport je jako veličenstvo Babiš, absolutně totálně v rámci všeho na hranici zákona. Opravdu stačí sebemenší prkotina a je to za hranou. Pak už záleží, jak kdo to umí zamést pod koberec..... Zákon - dopingový black list je samozřejmě krok za těmi, co ty hranice posouvají. Dnešní cyklistika jde díky watmetrům a informatice ( kdy jezdce z Kolumbie trénuje online trenér z Itálie a vidí na živo jeho údaje z tréninku) posunuta na jiný level a závodník ala Pogačar, Evenepoel, Bernal se dostane na špici daleko dříve, než by měl mít love na nějaký systematický fetování, jaké bylo běžné za Armstronga, Ulricha a spol. Tenkrát to byl opravdu feťácký punk, podobný kategorii masters na KPŽ ala Dlask, kde když borec trhne řetěz na 5.km závodu, tak tři dny nebude spát :-D Samo tu diskutujeme o něčem, kde se jen domníváme..... Rozdíl mezi třeba Hirtem v juniorech, který jezdil na zelený čas ( neboť jeho rodiče jsou učitelé) a Křižákem ( no coment) , co si ve stejném věku domlouval lektvary s tehdejšími top doktory byl fakt obří.....

28.11.2020 19:12:16

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744