Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Frybis

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Van Rysel RCR - nová vlajková loď

odpověď na Honza S. — #1 Tý jo, ofiko se to tváří jako Tech news, takže no PR no money. Je to tedy horák :-D

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #4
19.09.2023 20:01:27
KPŽ Znojmo plné rekordů. Nejvyšší účast, vítěz Skála prolétl trať v průměru 35,5 km/h

odpověď na Freebike12345 — #5 To ne... ale princip KPŽ není udělat trať ze které by měl biker radost, ale dostat na start co nejvíce cyklistů - těch je daleko více než bikerů. Když trať postaví Véna v bikové lokalitě, tak je na startu max 200 lid, což je prodělečné.

odpověď na tomfreedom — #4 Ano letecký den je náročnější psychicky i možná fyzicky, ale duše si bika určitě užije více na singlu v Beskydech, než na polní cestě u Znojma.

10.09.2023 20:45:07
Mathieu van der Poel vynechá short track na MS v Glasgow

odpověď na skvedo — #1 Pan redaktor v rychlosti mrknul do Goooooogle, zjistil že Paulínka ještě s kamínkem na zoubku měla stejné kolo jako Matěj a tak je dala týmově dohromady. Bohužel podobně vypadá sestavování všech článků od něj. Už je pryč doba, kdy Germano s Michalem jezdili po závodech. Pan Ježek mrkne na net na výsledky, na messu napíše dvěma závodníkům o nějaký shrnutí a tím to končí. Možná se do mě nyní opře nějaký z jeho fandu z dob, kdy byl nadějným cyklistou. Škoda každého talentu, ale ne jako redaktora.....

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #3
14.08.2023 21:55:06
Super úspěšná premiéra - Pinarello Dogma XC HT

Ty jejich ofiko obrázky jsou celkem vtipný. Hned u nápisu Shimano výbava Sram :-)

14.08.2023 10:52:03
Bike maraton Vysočiny už tento víkend: má novou trať

Mě tu připadne hlavně škoda, že pořadatel řeší nahnání startujících. Ale že by sem dodal výsledky, report nebo cokoli jako službu závodníkům. To už ne....

30.05.2023 21:46:34

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744