Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

jukl.karel@seznam.cz

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Maratony 2020: Jaké víkendy si vyhradit na bikové sebemrskačství?

odpověď na Jan. — #7 Nikdo nezpochybňuje Vénovo traťovou genialitu, I můj názor je že ČP nemůže být jako Kolopro a loňský pohárový závody sem si vychutnával a nechtěl bych aby to bylo úplně jiný, chtěl jsem ale poukázat na jiný aspekty ČPXCM, který ho provázejí a nejsou k jeho prospěchu.

  1. na tento komentář reaguje Alin Procházka — #9
28.11.2019 12:29:58
Maratony 2020: Jaké víkendy si vyhradit na bikové sebemrskačství?

odpověď na Vena — #1 Na termínovku čekám jak na smilování bóží a to co se postupně dovídám je celkem znepokojující. Vypadá to na nikoliv český pohár ale pohár severní moravy a Královéhradeckého kraje. Jsem ze západu od německých hranic a pokud se dozvim že budou tři závody za sebou víc než 400km daleko a ty zbývající 300km budu muset mít hoodně tvrdej morál to objet. Spíše to vypadá že to zapeču. Neúčast Šely a Krále v ČP je pro mě nepochopitelná. O Malevilu ani nemluvim. Na takovýchto závodech získává ČP prestiž. Dozví se o něm i normální víkendoví bajkeři. A naopak do těchto velkých závodů přinesou elitní jezdci startující v ČP exkluzivitu pro řadovýho hobíka. Jsou to prostě závody který by v ČP neměly chybět. Co si budeme nalhávat, závody typu Dolní Morava nebo Harrachov asi nikdy nepojede širší bajková veřejnost. A kde nejsou lidi není reklama a bez reklamy nepřitečou peníze. to přeci ti co pohár staví vědí, nebo? Asi to ale nevadí. ČP XCM jakožto vrcholného tuzemského seriálu v této disciplíně, lehce válcují kdejaké regionální seriály a to jak přístupem organizátorů tak motivačními odměnami pro vítěze. Celkové vyhlášení by ČP zasloužil taktéž důstojnější. Ale jak jsem již napsal, je to o lidech a penězích. Přál bych si aby to v příští sezóně bylo bezvadný.

  1. na tento komentář reaguje Vena — #6
27.11.2019 16:38:46

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744