Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

mjordan.charon@gmail.com

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jak je to s vyjížďkami na kole? Profík by měl zůstat doma, hobík může do lesa

ač s restrikcemi shromaždování z důvodu snížení rizika šíření souhlasím, tak ten rozbor psal někdo bez právní způsobilosti (asi proto není podepsaný)

1. trénink profesionálních sportovců je de fakto výkonem jejich povolání, které není nijak omezeno, (za výkon povolání nelze považovat pouze závody, vyplývá to jak ze zákonů tak i třeba z pojistných smluv a pod.)

2. sport v uzavřených areálech naopak výrazně omezen je, jelikož je již od 14.3. zákaz provozu sportovních areálů, fitness, wellnes, masáží a pod..

3. za porušení vládního nařízení nehrozí žádný trest, v textu nejsou uvedeny žádné sankce, takže jak řekl Hamáček, bude vám to líto...

4. trest vám hrozí pouze v případě, že byste byli nakažení a svým nevhodným chováním úmyslně nakazili někoho dalšího, (to je tresný čin šíření chorob §152, který nijak nesouvisí s nařízením)

selským rozumem je pochopitelné, že banda chrchlajících bikerů v pelotonu se nakazí od jednoho ani nevíš jak, ale že by při solo nebo duo vyjížďce hrozila nákaza víc než osm hodin v kanclu s deseti lidma s rouškou ...?

biku a zdravému rozumu a tělu zdar!

(nechce se mi tu dohledávat všechny citace a zdroje, ale v případě zájmu to udělám)

  1. na tento komentář reaguje martin.pajma@seznam.cz — #6
18.03.2020 12:41:13

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744