Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Marta05

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Hogofogo dětský vozík Kolofogo

Super příběh, koukal jsem na jejich web a mají ty vozíky opravdu vychytané. Bohužel docela drahé. My s manželem si bez kola neumíme představit život. Po narození dcerky jsme mysleli, že je s kolem konec, ale dětský vozík za kolo nám změnil život. Dcerka naše výlety miluje a my si zase užíváme přírodu. My jsme koupili levnější vozík Tregio https://www.bembo.cz/katalog/cyklistika-deti/ se kterým jsme maximálně spokojeni. Je to sice takový vozík pro začátek, ale nám uplně stačí.

24.03.2020 21:38:47

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744