Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

sebevo1

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Nejslavnější cyklistické závody světa

Borci tak to už je dost okurka ne? A podle Vás nejstarší závod "Paříž – Rouen" mě fakt pobavil, je vidět, že se v silniční cyklistice vyznáte. Prosím, už ne...

  1. na tento komentář reaguje rdx — #2
16.07.2020 12:43:01
TEST: Tretry Giro Sector

odpověď na Tomáš Růžička — #4 děkuji za vysvětlení, pan sebevo1 přízeň zachová, čtu mtbs už dost let na to, abych přestal kvůli najasnostem ohledem velikostí boty :D informace o kopání o zadní stavbu je podstatná, protože se vyskytla už v testu předchozí generace a je docela škoda, že stím kross nic neudělal.

18.06.2020 15:44:58
TEST: Tretry Giro Sector

odpověď na Honza S. — #2 Jasný :) musel je chudák testovat o číslo menší :D

18.06.2020 13:24:42
TEST: Tretry Giro Sector

tyto tretry má pan růžička na sobě v testu fullu od krossu a několikrát akcentuje, že se kope do zadní stavby, protože má velikost treter 45,5, z tohoto článku je patrné, že má velikost treter, kterou se kope o zadní stavbu 44,5... vím že je to detail, ale pan růžička asi ani neví jakou má velikost boty ale několikrát to zahrnuje do recenze...

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #2
18.06.2020 10:58:17

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744