Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Pijer

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
České představení mládeže v Albstadtu zachránily juniorky Spěšná a Hanáková

odpověď na tntbiker — #12 Píšu, že trénink ve skupině je o kompromisech a když děláš kompromisy, tak to nemůže být ideální pro všechny v té skupině. Jen si nejsem jistý, jestli má smysl s tebou diskutovat.

11.05.2022 09:48:44
České představení mládeže v Albstadtu zachránily juniorky Spěšná a Hanáková

Také se v závodění na kolech plácám a myslím, že nic není černobílé, každému sedí něco jiného. Trénink ve skupině je vždy o nějakých kompromisech a není ideální. Nejen proto se daří potomkům úspěšných závoďáků, kteří dokáží program pro své děti téměř ideálně ladit. Jinak je to s optimálním časováním těžké, kdo se neukáže do juniorů, tak pak většinou nemá kde jezdit. Musí se sejít talent, píle, zdraví, štěstíčko nebo kontakty ......... a nezřídka i peníze, protože bez nich je to zase o dost složitější. Ono se to nezdá, ale kolik je u nás týmů, které s mládeží objíždějí třeba JWS v bikách nebo v cyklokrosu kvalitní závody po Evropě? Junioři si jezdí za prvními UCI body už únor/březen do Turecka, na Kypr,..... Tohle utáhnout ve vlastní režii je pro většinu běžné populace smrtící. Jsem celkem zvědavý, jestli se někdo z mých kamarádů dokáže prosadit, nějaké tajné žolíky mám, držím jim palce a jen čas ukáže ;-)

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #12
09.05.2022 20:42:53
Marianne Vos poosmé světovou šampionkou! Nash třináctá, Kopecky desátá

odpověď na tntbiker — #10 ty ostatní tvé slinty vynechám, a jen na okraj - "Jiné děti chodí třeba do Sokola a také o nich nikdo neví. Nikdo jim neplatí výlet do Ameriky, aby tam pak výsledkově zklamali." To poslední písmeno má být "y" ;-)

30.01.2022 20:08:20
Marianne Vos poosmé světovou šampionkou! Nash třináctá, Kopecky desátá

odpověď na tntbiker — #6 Díky za opravu pravopisu, jste borec.

Nevím, co si pod pojmem zainteresovaný v cyklokrose představujete, ale nejsem ani trenér ani funkcionář v cyklistice, jen se v tom prostředí pohybuji jako rodič a vidím podmínky. Na celosezónní působení našich mládežníků v cyklistické reprezentaci jsem vlastně celkem hrdý.

Jestli se za něco stydím, tak za internetové bláboly a chytrácké řeči u piva od českých rádoby fanoušků. Jestli do téhle skupiny spadáte, nechám na vašem zvážení ;-)

Mějte hezké dny.

30.01.2022 14:33:02
Marianne Vos poosmé světovou šampionkou! Nash třináctá, Kopecky desátá

odpověď na tntbiker — #4 pěkné čtení pro pobavení :-)

Proč by kvůli věku neměla jet na MS žena, která dokáže dojet na 13. místě?

Netuším, co a kde jste si pročítal a porovnával, ale určitě víte, že ne na všech světových pohárech byl vypsán závod juniorů a U23. Tam kde byl, tak naši jeli.

K tomu financování jen dodám, že SP jede za své (přesněji týmové) peníze jen Elite, proto startují v týmových a ne reprezentačních dresech, zbytek jede za peníze národních svazů. Asi by jste byl překvapený, kolik toho mládežníci procestovali po Evropě "za své" po závodech Superprestige, X2O Badkamers Trofee a národních pohárů. Podle mě naopak měli jet víc než dva junioři.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #6
30.01.2022 11:28:41

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744