Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Pijer

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kilometr před cílem přišla juniorka Hanáková o bronz, Novotný snil o desítce

[1] ???

  1. na tento komentář reaguje midlander — #3
10.08.2023 23:59:41
Kutná Hora rezonuje. "Uděláme maximum pro to, aby se to neopakovalo," zní z ČSC

odpověď na jede12 — #33 Rozhodčí wapky v depu předem povolili, tak bych s těmi podvodníky v depu byl umírněnější.

06.04.2023 16:21:46
České představení mládeže v Albstadtu zachránily juniorky Spěšná a Hanáková

odpověď na tntbiker — #12 Píšu, že trénink ve skupině je o kompromisech a když děláš kompromisy, tak to nemůže být ideální pro všechny v té skupině. Jen si nejsem jistý, jestli má smysl s tebou diskutovat.

11.05.2022 09:48:44
České představení mládeže v Albstadtu zachránily juniorky Spěšná a Hanáková

Také se v závodění na kolech plácám a myslím, že nic není černobílé, každému sedí něco jiného. Trénink ve skupině je vždy o nějakých kompromisech a není ideální. Nejen proto se daří potomkům úspěšných závoďáků, kteří dokáží program pro své děti téměř ideálně ladit. Jinak je to s optimálním časováním těžké, kdo se neukáže do juniorů, tak pak většinou nemá kde jezdit. Musí se sejít talent, píle, zdraví, štěstíčko nebo kontakty ......... a nezřídka i peníze, protože bez nich je to zase o dost složitější. Ono se to nezdá, ale kolik je u nás týmů, které s mládeží objíždějí třeba JWS v bikách nebo v cyklokrosu kvalitní závody po Evropě? Junioři si jezdí za prvními UCI body už únor/březen do Turecka, na Kypr,..... Tohle utáhnout ve vlastní režii je pro většinu běžné populace smrtící. Jsem celkem zvědavý, jestli se někdo z mých kamarádů dokáže prosadit, nějaké tajné žolíky mám, držím jim palce a jen čas ukáže ;-)

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #12
09.05.2022 20:42:53
Marianne Vos poosmé světovou šampionkou! Nash třináctá, Kopecky desátá

odpověď na tntbiker — #10 ty ostatní tvé slinty vynechám, a jen na okraj - "Jiné děti chodí třeba do Sokola a také o nich nikdo neví. Nikdo jim neplatí výlet do Ameriky, aby tam pak výsledkově zklamali." To poslední písmeno má být "y" ;-)

30.01.2022 20:08:20

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744