Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Lipton

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Schurter je zpátky v duhovém! Richards a Británie má první titul, Cink 16.

S panem Zapletalem souhlasím,potřebovalo by to novou krev a energii. Co se týká kola Ondry Cinka ....osobně nevím co jsi o tom mám myslet ...jestli to jsou závady ze strany týmu ,myslím stáří komponent a opotřebovanosti bez výměny za nové do závodu a nebo chyby v závodě Ondrou Cinkem a napadají mě ještě závažnější důvody a o těch ani nechci mluvit :( . Ale co mě na závodění Ondry opravdu dopaluje a to jsem fanda České cyklistiky se vším všudy , to jak Ondra závodí. Nejsem expert ,žádný závod jsem nevyhrál,jezdím mtb jako hobík a elektrický moped nemám,tak že radost z bolavých nohou si vzít nenechám, tak že asi nemám na to právo to hodnotit ale mrzí mě to jak takový potenciál jako má Ondra zahazuje...Nevím jestli to vidím jen já ale aby od začátku šel do čela a dělal tam vodiče celému startovním vláčku a vysával si tam z nohou energii a ostatní za ním v háku s úsměvem šetřili síly a pak odpočatí nastoupili a vzali mu čápa....jako dělá to pořád, nevychází to,tohle nedělal ani Jarda v top fazóně a zůstane v mém srdci vždycky jako nejlepší mtb jezdec který měl jiskru a projev při závodění který ve vás zanechal něco co chcete zase vidět. Jen chci říci že by měl jezdit trošku na chytro ..hlavou,dyť to nedělá ani Schurter a nebo Flückiger...myslím že je to úplně zbytečný...a další věc je to Ondry neustálé otáčení hlavou co se děje za ním tak z toho jsem odpálenej ale úplně. Místo aby se soustředil na to co má pod předním kolem imrvere otočená hlava dozadu ...jako neviděl jsem nikoho z pole kdo by to dělal a takhle se rozptyloval. Tokyo a to samé MS. Pak se vůbec nedivím že se objeví závady tohoto typu . To je můj názor fandy který nevynechá ani jediný závod v tv a nebo se jedu podívat na Český mistrák a nová generace nikde ....

  1. na tento komentář reaguje MartinR — #5
  2. na tento komentář reaguje lastovickapa — #9
29.08.2021 17:16:28
Začíná se od nuly, trenér Zapletal změnil kriteria pro OH v Tokiu

odpověď na Pavel Nový — #7 Musím s vámi jen souhlasit,mám s Jardou podobné zkušenosti.Ano musím přiznat že Jardu sleduji hodně dlouho a to co dokázal tady na naše poměry nikdo zatím nedokázal.Je to král pro mě ale léta nezastavíme a tak je jasné že výkonnost si udržet v tomto sportu ,myslím XC je hodně náročné.Měl svoje starosti,jak zdraví a osobní život,tak že se to vše na něm asi podepsalo a prostě nejezdil to co jezdil dříve.Máme mu za co děkovat,protože to co jsem zažíval při sledování v OH Londýn a Brazílie bylo neskutečný a za to mu děkuji.K věci nominace,myslím že rozhodnutí je správné.Martin Stošek je myslím v top formě a má velkou šanci se dostat na OH,vím že to není jeho šálek kávy ale šance tam je.Hlavně nezapomínejme na zdravotní problémy Ondry Cinka a jeho nevyřešených srdečních arytmií,které mu co vím dvakrát,udělaly čáru přes rozpočet a letět do Japonska s vědomím že se to bude opakovat....myslím že tohle mi nepřijde moc fér poslat na OH borce který nemá v pořádku srdíčko...a budeme koukat jak tam zase Ondra brečí že nemůže jet dál.Za mě v této době Martin Stošek asi největší kandidát ale ta technika by se musela zlepšit.

  1. na tento komentář reaguje pruchajarda23 — #9
03.07.2020 06:06:53

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744