Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Timur

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Swiss Epic 2020 - Hynek a Stošek udrželi bronz

Vynikající výsledek moravských neslyšících cyklistů mezi továrními týmy. Pastrnek se Studýnkou za klub SK Skivelo DEAF Olomouc dojeli do cíle na 82.místě. To, že neslyšící amatéři dojeli v závodě (bez možnosti komunikace) by nemělo zapadnout,

24.08.2020 00:43:11
Swiss Epic 2020 - výsledky 3. etapa

Výborně, neslyšící (DEAF) kluci stále pokračují .Pastrnek se Studýnkou z SK Skivelo Neslyšících Olomouc, členové Českého svazu neslyšících sportovců.

21.08.2020 09:10:34

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744