Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

bjorson@gmail.com

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: KLS Dice Photochromic

Tieto okuliare mám, za tú cenu z nich nie som úplne paf. Nesedia s prilbou Giro, pri nerovnostiach okuliare narážajú o prilbu a nepríjemne škrípu. Na môj vkus pod nich podfukuje viac ako by som chcel, ale zas je pravda, že sa zamlžuju len v minimálnej miere. Zmena zatmavenia okuliarov je veľmi pomalá, a úplne zatmavenie je pre mňa vo veľmi slnečných podmienkach nedostatočné.

24.09.2020 10:47:29

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744