Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

jURis

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
MTBS novinky - registrace Facebookem a nové fórum

odpověď na Radek Hulán — #2 Registrace a přihlášení prostřednictvím FB je jedna věc, ale to že mnoho soutěží zde na MTBS.cz je publikování skrze FB, což okrádá uživatele bez FB o možnost se zúčastnit.

Nedokážu si představit co by postihlo světovou populaci za ránu v případě, že by server facebook padnul. Můžeme sledovat kolik hackerů, spamerů, virů se tam objevuje. Potom se nabízí otázka, proč párovat jiné servery s takovou sítí, když už FB začíná být nebezpečný pro normální uživatele.

Ještě se zeptám k funkčnosti toho přihlašování, v případě, že se uživatel přihlásí přes FB, data a informace o dané osobě jsou zde na server propojeny jakým stylem? Zůstávají někde uloženy nebo nikoliv?

  1. na tento komentář reaguje Radek Hulán — #5
26.07.2011 09:48:38
MTBS novinky - registrace Facebookem a nové fórum

Za chvíli se všichni poserou z facebooku.. Začínám si všímat, že lidé bez facebooku začínají být doslova vydíráni. Pokud ho nemají, přicházejí o určité funkce a možnosti.. Ještě pár měsíců a první slova novorozenců budou nikoliv máma nebo táta, ale Facebook..!

  1. na tento komentář reaguje Radek Hulán — #2
25.07.2011 22:22:07
Shimano 2012 první várka novinek

Sorry že se teprve začaly pořádně prodávat sady 2011 a už tu máme info o 2012. Komponenty 2011 se ještě na kolech dostatečně nezaběhly a už máme informace o vzhledu a parametrech 2012.

01.03.2011 16:12:54
SOUTĚŽ: Najděte si vstupenky na Bike Brno!

Podle úvodní mapky máte asi pouze 5 vstupenek, co?

Na Moravu (Ostrava a okolí) asi nezavítáte....?!

27.09.2010 13:55:18
Veletrh Bike Brno s mistry světa a o měsíc dřív

Přesně jak píše "fotokritik" já mám už vstupenky zařízené, jen mě mrzí a rád bych se zapojil do soutěže o věci značky ENDURA.

22.09.2010 18:45:10

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744