Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

ladam

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Proč nemá ČR samostatný cyklokrosový šampionát pro U23?

odpověď na Pijer — #6 pijere děkuji za podnět. ano pochopil. bohužel pamatuji x let cyklokros bez kategorie U23. a jak ani ne 18letý štybar přijel do MB na štěpánku a a tam všem včetně šimůnka seniora, dlaskyho, pospece, ausbuhera atd všechny zezadu prostě posekal. na republice. co tím chci říci. že když na to máš, je jedno odkud startuješ. ale moje sdělení je, že je opravdu ostuda, že na mr čr je v cíli celkem 9 žen a U23. 9 žen celkem ještě ředit nepřinese nic. možná jen více medailí, ale ptám se jaké sportovní hodnoty.

19.01.2022 18:02:30
Proč nemá ČR samostatný cyklokrosový šampionát pro U23?

cyklokros a xc nikoho bohužel nezajímá. stačí se podívat na závody jednak čp xc a pak enduroserie v čr a zjistíte kde je zájem, kde je vyprodáno. není to o české republice. jedte na SP. v sobotu nuda na xc a v neděli totální show na DH. 20 tý pilot na DH má více peněz než Nino. realita. pro někoho hnusná, ale pravdivá. svět se mění a my musíme s ním. Tome, proč se ptáš vůbec proč není U23 v krosu? protože už tak řídký peloton by si ředil. koukni počet startujících žen plus 23 na MR ČR. tak to ted rozděl. pak by každá startující - téměř měla mediaile..)). právě proto. blbě se to poslouchá, chápu, ale pojdme si nelhat.

  1. na tento komentář reaguje Pijer — #6
19.01.2022 14:26:36
Ohlasy největších favoritů na zítřejší šampionát v cyklokrosu

odpověď na tntbiker — #32 G23 nepotřebuje nic číst. máš tam hrubky. takže to my z vyšší dívčí vůbec nečteme.. teda říkal náš velký vzor a učitel pravopisu tnt biker....bavíš nás tady všechny kašpare počmáraný!!!!

11.01.2022 15:20:03
Ohlasy největších favoritů na zítřejší šampionát v cyklokrosu

odpověď na Pavel Trance — #27 děkuji milý Pavle. moc mu nerozumím. neb od tohoto diskuzního fora čekám příspěvky typu aleše procházky kdy nám popíše jaké to je jet poslední kolo krosu. to je přidaná hodnota nejen moje ale celé diskuze. co zde nečekám jsou urážky diskutujících, ponižování sportovců, nadávky redakci, či nesmyslné poučování podotýkám malicherných pravopisných chyb. mě může urážet kdokoliv, ale moje mrtvé rodiče je za čárou obecné a přípustné morálky. tak Pavle prosím mě do toho ringu pozvi také. rád přijdu.

11.01.2022 09:52:25
Ohlasy největších favoritů na zítřejší šampionát v cyklokrosu

odpověď na tntbiker — #25 hihihihi, ty můj kašpárku děkuji opět za pobavení. víš přece jak to s tebou je. ty si vážně respekt nezasloužíš ani v nejmenším,.

  1. na tento komentář reaguje Pavel Trance — #27
10.01.2022 19:22:00

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744