Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

ladam

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na JakubDitrich — #262 kdo seje vítr, ten sklízí bouři...už ji slyším. další slova jsou pro vás vážně zbytečná.

28.01.2023 06:59:10
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na JakubDitrich — #259 prosím poučit pane odborníku prosím pěkně....

  1. na tento komentář reaguje JakubDitrich — #262
27.01.2023 09:11:10
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na ladam — #248 pardon, zapomenul jsem napsat, že kolo manželky lítá až 45 kmh po rovině, ale chip alá dittrich nemám, je to jedno z prrvních e kol, které ještě nemělo z výroby omezovač. S turbo levo s motorem v nábě.

  1. na tento komentář reaguje JakubDitrich — #259
25.01.2023 03:50:43
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na James Matthew — #247 ahoj Jamesi, jak jsem zde psal, kradu manželce e kolo v létě a požívám místo skůtra. kolo proti skůtru má neskonale výhod, např když se o něj bojíš jdeš s ním až do vchodu do krámu, skůtr těžko. nebo kolo máš doma kam dát, kam dáš skůtr v zimě. a další výhoda je , jedu do sauny, dám dvě piva po sauně,. když mě chytí, tak platíš pokutu. ale na skůtru přijdeš ještě o papíry. a v dopravě se na e kole chováš jako na kole, kdežto skůtr nikoiliv. tedy myšleno jednosměrky, pěší zony...ted mě nekamenujte, vím co chcete napsat..))

  1. na tento komentář reaguje ladam — #249
  2. na tento komentář reaguje G23 — #250
25.01.2023 03:44:12
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na JakubDitrich — #243 pane Dittrichu, prosím pěkně a co jsem já? v rychlosti. moje první mtb kolo - checker pig rok 1992 , poté x mtb kol. včetně závodních (nadšený amatér - kpž ) , dnes mtb výletník. k tomu doma manželky elektrokolo, které kradu a posunu sedlo a nad 15 stupnů používám místo mopeda. nebo další příklad z rodiny. doma x mtb a sliničních kol, a k tomu si koupil elektrosilničku, neb občas chce jezdit s utrachrty a normálně jim nestačí...

tvrzení že ortodoxní cyklisté nemají zkušenost s e koly je nesmysl. bohužel mají, a proto tak pištíme. neb když vidíme nesportovní typy, jenž by upadly i na normálních kolech se řítí z kopce na 25 kg neovladatelném kole proti vám, vytřeštěné oči a odhazují vás do příkopu, tak ty zkušenosti máme. nemluvím o jejich pocitu nadřazenosti s kterým se proplétájí na cyklostezkách viz braník za plného provozu mezi kočárky, běžci, pejsky...navazuji opět na citaci pana doktora, který ač nerozumí našemu problému sám označuje rychlost a neovladatelnost e kola jako zásadní příspěvek na jeho operační stůl. legislativa na toto myslela, a roto se usnesla na omezovači 25 kmh napříč celou kultivovanou evropou. jen přijde jistý švejk, který tvrdí že zem je placatá a pomáhá jim se zabíjet a ohrožovat ostatní.

at lítají rychlostí kterou neumí zvládnout a bez helmy, neb mají lepší rozhled. ..)) tesat vaše úvahy příteli nás. ..."kefalíne natočte mi to, za pár let tomuhle tady nikdo nebude ani věřit".

20.01.2023 04:23:51

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744