Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Jiri Knap

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Evropský pohár na Špičáku Čechy nepřilákal, vyhrál Beer

Ve startovným to proboha snad není....45,- Euro je cca 1100,- Kč. V tom je obsaženo samotný startovný, 3 dny ježdění zdarma, parkování....a skvěle připravená trať....kéž by se takhle dali shrnout závodu ČP. No třeba někdy v budoucnu.

Pro porovnání předkládám účet za tři dny ježdění v ČP: startovný 250,-Kč, ježdění pátek cca 350,-Kč, ježdění sobota 350,-Kč, ježdění neděle cca 80,-Kč (občas bývaji 3 jízdy zdarma), parkování např. krupka 3x 100,- tedy 300,- Kč, a co se týče zabezpečení tak např. síť je k vidění jen když se náhodou trať křižuje s ski tratí, kde sítě jsou od zimní sezóny.

Celkem tedy suma sumárum účet za ČPDH činí:1 330,- Kč.

Proboha jak já chci závodit za 45,-Euro !!!!!

19.08.2010 15:20:10

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744