Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Petr Lyzec

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Změn v týmech zatím jako šafránu. Nejzajímavější je akvizice Holmgrena do KMC

Gunner je velice pracovitý, původně krasobruslař bikům nyní obětuje vše, střední školu dodělával večerně. Jeho kariérní postup je pro něj odměnou a novou výzvou. Skutečně velice skromný a tichý sympaťák s dobrým vychováním a fantastickým rodinným zázemím. Máma je v podstatě živitelka rodiny (fyzioterapeutka), otec pak trenérem rodinného klanu na plný úvazek. Bikeři na jakékoliv úrovní v Kanadě jsou v podstatě ryzí amatéři, plně profesionální tým tu neexistuje, rodiče a částečně sponzoři pokrývají veškeré náklady. O to více šokující, že u Holmgrenů (celkem 5 sourozenců!) vychovávají hned tři bikery světové třídy: Gunnara a 18ti letá dvojčata Avu a Isabellu. Jen pro upřesnění, dvojnásobnou mistryní světa (cross a MTB) je "mladší" Isabella, Ava se na posledním MS zranila těsně před závodem. Mimochodem, Ava byla vždy ta z obou sester výrazně lepší!

16.11.2023 20:26:14

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744