Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

carlossos

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Český double na Evropě. Hynek zlatý, Boudný stříbrný!

odpověď na clokx — #17 jj v cíli žádný jídlo v ceně startovnyho 700, kč to jsem byl taky docela překvapenej, pobavila mě hlavně ta poukázka na jídlo v sobotu, když se maraton jel v neděli.....

18.06.2012 21:43:51
Nova Author Cup vyhrál Kristián Hynek

odpověď na Mářa — #3 no má to převýšení přes 1300 m. a těch kopců je tam podstatně víc

  1. na tento komentář reaguje Mářa — #6
08.10.2011 21:00:40
Králem Šumavy roku 2011 se stal Robert Novotný

myslel jsem, že maratony jsou hlavně pro hobíky, když elitáků na nich bývá běžně do 10 (viz KPŽ). Jel jsem letos kolem 200. týho místa dlouhou a že by si tam někdo jel pokecat s přáteli, jsem si nevšiml .. Sportovní úroveň nemusí být jen účast elity, ale taky délka, profil a povrch závodu a v tomhle ohledu je KŠ pro mě jako " hobíka" větší výzva, než např. Nova Cup (nic proti němu), kde je sice plno eliťáků, ale sportovní náročnost je jinde. odpověď na Hasák — #7

30.05.2011 17:42:20

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744