Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Storck

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Belgičanka dostala 6 let stopku za motorek v kole

Bylo by hezké vidět jak to celé vypadalo a fungovalo a kolik % výkonu navíc to vlastně dodávalo :-)

  1. na tento komentář reaguje Grungi — #2
28.04.2016 10:10:12
Do Langenlois se chystá několik desítek Čechů v čele s Kulhavým

Ten závod jsem jel už před cca 10ti lety, myslím že trať je +/- stejná... Takže za mě nic moc. Hodně jezdivá, rychlá, nic moc technika. I když divácky dobrá, dlouhé kopce kde vidíte jezdce jsou cool :-)

Přeju všem CZ ať se daří !

26.03.2015 19:55:54
Neskutečné! Mathieu van der Poel získal titul v elitní kategorii

odpověď na Jirinak — #2 Ano urval šaltr - proto zamířil do depa, od toho přece tyhle depa jsou, nebo ne ?

Jde o lidi v depu a že udělali celkem fatální chybu. Tato chyba a ruku na srdce by se v této nejvyšší kategorii opravdu stávat neměla.

To že Bína má letos slabou sezonu víme, ale tohle MS začal po startu celkem dobře a probojoval se do předu ze špatné startovní pozice. Teoreticky měl na to aby se tam udržel, resp. po výmeně kola znovu dotáhl.

To už se teď nedozvíme, možná máš pravdu, že mu to teď poslouží jako argument, ale možná mohl taky zajet pěkný závod a tím si napravit reputaci, prodloužit smlouvu atd.

02.02.2015 13:39:02
Neskutečné! Mathieu van der Poel získal titul v elitní kategorii

Dementům z depa, kteří podávali kolo Bínovi - bouchejte silně hlavou 100x o zeď a na trať už nelezte ! Předávka na úrovni depa cca 7/8 a přitom ČR měla až poslední depo (myslím že 15...) Tohle by se na MS před domácím publikem a kamerami vážně stávat nemělo a měl by z toho být exeplární trest. Bínovi tak defakto pohřbili (již tak špatnou) sezonu a dost možná smlouvu na další roky...

  1. na tento komentář reaguje Jirinak — #2
02.02.2015 11:02:41
Bína jede o smlouvu, Šimůnek má příslib na další rok

Tak to se mu ta smlouva asi moc nepřiblížila po diskvalifikaci na domácím MS...

02.02.2015 10:55:53

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744