Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

hobork

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Biketour: Lago di Garda – ráj (nejen) bikerů

Mě naopak přijde velmi vtipné spojení Garda = ráj pro cyklisty. Na Gardě jsme byli pouze jednou s MTB týmem, co měl fakt dobrou fyzičku, celý týden celodenního ježdění. Naprosto jsme se shodli, že tohle je spíše masakr, neustálé snášení kola a chození do kopců. Ok, občas se dá dobře jet, ale jsou to spíše výjimky. Cykloráj je ČR a všechno u sousedů, ale rozhodně ne Garda. Pár dobrých sjezdů, jinak spíše na turistiku. Kolem jezera je to prakticky sebevražda, předjíždění Italů do protisměru je hrůza v ČR nevídaná.

Místo je to samozřejmě nádherné, ale nikomu Gardu nedoporučuji na kolo.

  1. na tento komentář reaguje svabenic@gmail.com — #3
  2. na tento komentář reaguje Žvejk — #4
17.08.2018 10:51:00
Nova Cup 2018

Nabízím startovné na 40km, mám zánět v lokti a dnes jsem dostal antibiotika :-/

honza.rambousek na gmailu

05.06.2018 15:54:25
SP Nové Město na Moravě - program

V neděli jedu do Nového Města na Moravě z Prahy, mám 3 místa volná. hobork@email.cz

25.05.2018 21:51:34
Sportovec roku? Celebrita?

Nedávno jsem se Oty Černého ptal na to, jaké kritérium mají v ČT pro výběr sportovních přenosů. Odpověď byla, že podle atraktivity vs všechny náklady na přenos. Nehraje v tom roli počet příznivců sportu, členská základna, ani popularitu sportu, je to pouze o sledovanosti a zajímavosti pro televizní přenos. Proč to píšu? Protože si myslím, že MTB je v Česku neuvěřitelně populární! Nikde jinde, a myslím tím celý svět, pokud je mi známo, nestartuje tolik lidí na víkendových závodech, nikde se neprodává tolik horských kol v přepočtu na jedince. Jde pouze o to, protlačit přenosy MTB do ČT! Pak lidi začnou fandit i závoďákům na XCO a rádi se na ně přijdou podívat. Tím se na něj nabalí i masovější fandovství, než jsou amatérští závodníci a hobíci.

Dle mého názoru je prostě třeba, aby v tom sehrál větší roli a loboval za prosazení našeho sportu v médiích náš Český svaz cyklistiky. Nic jiného nepomůže. Vše ostatní tento sport má a jeho popularita je nyní na vrcholu.

  1. na tento komentář reaguje Kurri22 — #16
  2. na tento komentář reaguje EViLNEViL — #18
05.09.2011 18:45:23

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744