Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

brudr

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
HLINECKÝ HŘEBEC MTB 2019

Ahoj bikeři, důležitá zpráva !!! Vzhledem k řádění kůrovce a probíhající nucené těžbě jsme nucení změnit část tratě letošního HŘEBCE. Start tedy přesuneme do Olšinek ( sportovní areál ), tím odpadá počáteční technická pasáž ( traverz ) z minulých let, snad to i někteří ocení... O několik kilometrů se nám zkrátí okruhy. Tento krok neděláme úplně rádi, ale jde především o Vaší bezpečnost a zachování dobrých vztahů s majiteli lesů. Zázemí, parkování, prezentace a cíl zůstává pod sjezdovkou. Zdraví Brudr & comp.

30.07.2019 08:45:39

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744