Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

EViLNEViL

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Světový pohár ve fourcrossu zrušen!

odpověď na píča — #1 asi bych nebyl tak expresivni, ale naprosto souhlasim. Vsechno jde, kdyz se chce, ale asi jim tymy neprihraly dostatek penez do kapsi, tak je zarizly.

22.09.2011 21:12:17
Sportovec roku? Celebrita?

odpověď na hobork — #15 na vaší zmínku o Českém svazu cyklistiky stačí reagovat tímto článkem

http://sport.idnes.cz/na-podporu-od-svazu-radsi-nespoleham-rekl-kulhavy-po-zlatem-uspechu-1g1-/cyklistika.aspx?c=A110905_172714_cyklistika_elv

abychom si udělali představu, jak je to s podporou českých mistrů světa. Ani bych se na nezlobil, kdyby se rozhodli reprezentovat jinou zemi.

06.09.2011 10:33:15

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744