Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Mamko Tatič

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Valtice a Kulhavý přilákali na KPŽ na 2000 bikerů

Závodu jsem se nezúčastnil ale vzhledem k blízkosti, jsem trať projížděl v pátek. Pražce tam skutečně nebily. Jestli jde o férovost, když jsou "nastrčené" na poslední chvíli, těžko posoudit(přikláním se k názoru-není). Každopádně je fair play říct "Chlapi pár kilometrů před cílem bude technická překážka, která tam včera neležela" Konec konců kluci, kteří si v pátek najížděli trať a málo jich skutečně nebylo. Určitě nepředpokládali záludnost v podobě pražců. A co si budeme povídat. Víš že tam jsou dva pražce skočíš je a dupeš dál. Jenže za situace, když o nich nevíš a pomalu se soustředíš na závěrečnou strategii, tak tě můžou zkutečně rozhodit-zpomalit.Což se potvrdilo.

Zajímal by mě Mlynářův názor a určitě nejsem sám.

  1. na tento komentář reaguje jaczub — #15
  2. na tento komentář reaguje Tommy_25 — #16
20.09.2011 13:01:19

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744