Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Marián Josefík

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jaroslav Kulhavý - olympijské drama se zlatým koncem!

odpověď na ADVCR — #19 Co na tom nemá logiku prosim. Nevím co by zachraňoval. Priorita letošní sezony byla vyhrát olympiádu. Třetí místo ve světovém poháru nevyhraje taky jen tak někdo. Jo, letos nejezdil na každém závodě pět minut před ostatníma. No a co.

  1. na tento komentář reaguje ADVCR — #23
13.08.2012 22:21:04
Jaroslav Kulhavý - olympijské drama se zlatým koncem!

Gratulace všem třem. Krásný závod.

12.08.2012 21:57:39
Hlavně se nenechat vyblbnout, shodují se Nash i Kulhavý

odpověď na Pete — #8 To je velice chytré. Měnit styl závodění. Ono se to lehko řekne, ale hůř udělá mě se jeho styl závodění líbí. Nejezdí už sice jako mimozemšťan, ale pořád patří mezi těch pár vyvolených opravdu těch nejlepších. Budu mu držet palce a uvidíme.

11.08.2012 16:23:04
Startovní listina Nového Města čítá 774 závodníci

odpověď na femina — #6 Nevím proč by si měl doplňovat vzdělání když de o jednoduchý překlep. Když Vám to všem tak vadí, tak to nečtěte. Já pod článkem hledám uplně něco jiného než blbé kecy. Splést se může každý, tak nevím co tady pořád druhým řešíte. Už mě to opravdu nebaví. Mám tak trochu podezření že sem určití lidé chodí kvůli tomu aby si zvětšili své pošramocené ego. Já jako pravidelný čtenář prosím redaktory aby komentáře které se netýkají tématu mazali. Fakt mě to nebaví.... :( Autor není neurvalý. Když někomu říkám jak má něco dělat, tak by to měl dělat podle toho jak radí. Mě to celkem pobavilo :)

  1. na tento komentář reaguje xyz — #12
08.05.2012 19:47:37
Šelu vyhrál Kulhavý, stal se mistrem republiky v maratonu

odpověď na fidorek — #8 To bude asi tím že helfštýn není pana ředitele a určitě to nešlo do kapsy jemu. Perfektní značení, perfektní občerstvovačky, a hlavně TERÉN. Já děkuji za parádní, jeden z mála opravdových BIKOVÝCH závodů. Klobouk dolů a děkuji.

  1. na tento komentář reaguje fidorek — #12
05.05.2012 22:41:52

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744