Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Milan Satrapa

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Potenciální ohrožení nejen bikersky cenných lokalit

odpověď na seky33 — #1 zajímavé je, že tento již okřídlený výrok pronesla šéfka slovneského GP Lubica Trubíniová kdesi na ňáké tiskovce nebo fóru a dost to proběhlo v médiích. Předpokládám tedy, že jste byl přímý účastník té akce, když říkáte, že jste se s ní bavil. Já vám můžu za sebe říct, že máme chatu kde není elektřina a po dědovi je tam stará minitelevize na baterky. Na tu se díváme při petrolejce, nebo´t baterie v ní už dávno nejsou a slouží jako zarážka na knížky na poličce. Takže já ten svíčkovej výrok chápu docela dobře. Prostě paní je asi shopna zvládnout život bez moderních vymožeností a proto si tento nadnesený výrok mohla dovolit

23.04.2012 14:11:37

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744