Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Kurri22

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Nechci být otrokem olympijského závodu, říká Jaroslav Kulhavý

To není vůbec nic proti Neumannové. Například jsem se nikdy nezapojoval do té hysterie proti ní po MS v Liberci... Ve vedení sice neměla co dělat, ale celkově se jí přikládá větší vina, než by měla, a to o hodně.

Ale tady to nesmyslné vytváření naprosto zbytečných pozic, aby si bývalý sportovce mohl dál dobře žít, to je mor.

V čem konkrétně může Kulháčovi pomoct, to fakt vůbec netuším. Spíš je to tak, že má na MO kancelář, bere solidní plat, tak ji jakože k někomu přidělili, aby jako něco dělala.

19.10.2015 22:35:51
Nechci být otrokem olympijského závodu, říká Jaroslav Kulhavý

Já se do téhle nesmyslné debaty původně nechtěl zapojovat, ale může mi někdo vysvětlit, proč by paní Neumannová nemohla například dělat v supermarketu?

Kde se bere tady ten nesmyslný názor, že by se o sportovce měl stát starat od začátku kariéry až do smrti? Nestála už státní rozpočet jako dlouhodobá zaměstnankyně Dukly peněz dost?

19.10.2015 22:33:32
Boudný má čtvrtý maratonský titul!

Ono je to celkem jedno, trasa byla pro všechny stejná a jak to nazveme je nepodstatné. Ale když to dá vítěz za 3 hodiny, tak bych to asi plnohodnotným maratonem fakt nenazval.

Ale gratuluju Boudovi, ten chlap je fakt neskutečný!!!

08.06.2015 00:01:15
10 důvodů, proč jet ČEZ Bike Prague 2015

Tak je pravda, že mým největším sportovním snem vždycky bylo stát na startu s Langmajerem. :D :D

04.06.2015 23:11:57
Česko bude na MS MTB reprezentovat 46 Čechů!

Škoda, že se to kryje se Sudety, ještě, když to dokonce budou dávat v televizi.

28.08.2012 21:27:27

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744