Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

romana.smutna

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Nejlepší Češi odpočívají, favoritem Bedřichova je Škarnitzl

fb je všemohoucí, díky pane Zuckerbergu!!!!příště bych si přála aby ho využívali hojně i pořadatelé,je mrzuté i pro závodníky,že jsme tu byli obecně za křováky.

27.05.2012 10:14:58
Nejlepší Češi odpočívají, favoritem Bedřichova je Škarnitzl

odpověď na Fanda — #9 buchta je dost širokej pojem :-)))

26.05.2012 14:09:39
Nejlepší Češi odpočívají, favoritem Bedřichova je Škarnitzl

odpověď na romana.smutna — #3 děkujeme všem, kteří se u nás včera zastavili na jídlo-zvláště pak si považujeme těch,kteří se zarezervovali,tady mladým lidem,ať se Vám dnes daří a hlavně bez kolizí!!!,na večer tedy schovám závin a švestkový koláč,bude i tvarohový koláč a tiramisu, tak šlapééém :-)))

  1. na tento komentář reaguje Fanda — #9
26.05.2012 07:52:48
Nejlepší Češi odpočívají, favoritem Bedřichova je Škarnitzl

nějak se mi nedařilo se dostat na komentář takže kdo se chce najíst nechť míří do rodinného restaurantu U SMUTNÝCH,ti nejlepší a nejen oni si zaslouží to nejlepší a nejčerstvější, že jo?

  1. na tento komentář reaguje romana.smutna — #8
24.05.2012 23:25:10

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744