Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Vena

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Český pohár XCM 2020 naroste. Bude mít sedm zastávek.

odpověď na Žvejk — #5 Podle UCI je mtb buď XCO a nebo XCM žádné mistrovství světa nebo Evropy se v 1/2maratonu nejezdí. Pokud chce mít co nejvíce závodníku ve světové špičce musí naši závodníci jezdit trasy srovnatelné se světem. Do Českého poháru XCM se proto snažíme vybírat ty nejlepší České závody. Jde o to aby měl pohárový závod dostatečnou délku a dostatek technických pasáží, v neposlední řadě je taky důležitá úroveň co se týče značení,organizace a zajištění závodu. Chceme pořadatelé kteří nedělají závody nejen pro peníze, ale i srdcem,potěší je každý nový trail a trasu se snaží co nejvíce zvelebovat. Chápu že každý nemá čas trénovat nebo nemá zdraví na ježdění mtb maratonů, proto jsou také doprovodné závody na kratší trasy. Pár nových kategorií se dokonce i na kratších trasách pojede .Na kratších a jednodušších tratích bývá v ČR více závodníků než na trase A, to ale neznamená že za prvenství na kratší trase musí být bodů. Fiat 126 taky nejlepší auto na světě i když se jich v různých licencích vyrobilo nejvíc na světě. Pro profíky, sportovní závodníky a dobrodruhy kteří si chtějí dokázat že na to mají je trasa A. Pro juniory, kadeti, žáci jsou potom určeny kratší trasy B,C,D. V rámci Novacupu bodují i amatéři na všech trasách, je pochopitelné že člověk který jede s profíkama trasu A musí dostat více bodů než amatér jedoucí pro radost na kratších trasách. Chceme aby se ti nejlepší sešli na jedné trase a tím se posouvali kupředu ve výkonnosti. Podle Českého poháru jsou také vybíráni závodníci do reprezentace na MS, ME

  1. na tento komentář reaguje Žvejk — #7
  2. na tento komentář reaguje G23 — #8
07.01.2020 11:53:13
Maratony 2020: Jaké víkendy si vyhradit na bikové sebemrskačství?

odpověď na jukl.karel@seznam.cz — #5 dobrý den. Na Českém poháru se usilovně maká. není to tak jednoduché. Už teď je jasné že ČP bude v Královehradecký kraj,Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj. Bohužel nějaké závody nevychází termínově nebo je kolize sponzorů a mediálních práv. Český pohár musí také zajišťovat jedna časomíra.odpověď na jukl.karel@seznam.cz — #5 jel jste snad Dolní Moravu nebo Harrachov? Na Dolní Moravě kopečky přeci nejsou. Nicméně o proti letošku je mírná změna trasy. Již také došlo k úklidu pro někoho nesjízdných míst. Harrachov dojel letos borec v kategorii M50 v pohorkách, na 14 kg kole, přední kolo 29 zadní 26. Neměl najejeto ani 3000 km a není to cyklista. Z toho usuzuji že je to pro širokou veřejnost. určitě přibudou i nové kategorie. Snažíme se vybrat ty nejbikovější závody v ČR.

  1. na tento komentář reaguje Jan. — #7
27.11.2019 19:56:54
Maratony 2020: Jaké víkendy si vyhradit na bikové sebemrskačství?

odpověď na lukas.burda — #2 Vim, sem podělal já, rozhodně nechceme jít proti vyhlášeným MOUTAIN bikovím závodům,na napravě už se maká. Možná budou 3 pohary po sobě :-(, je toho moc. Zase se ale určite bude jeden škrat což mě přijde férové. Bude se počítat 5 ze 6. Kpž už dalo vědomě Boleslav proti mistráku s tím ja nic neudělám. Nominační kriteria jsou jasná, a mistr bude jen jeden.

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #4
26.11.2019 12:14:36
Maratony 2020: Jaké víkendy si vyhradit na bikové sebemrskačství?

Jako Český Pohár a Novacup jednáme ještě s jedním význačným maratónem na Opavsku. Volba pohárových závodů těsně za sebou je opravdu ne moc optimánlní, ale jinak to opravdu nejde. V Krnapu a ostatních parcích je v důsledku střety s turisty nemožné cokoliv pořádat o prázdninách, to aby se jel pohár okolo paneláků po šotolinové cestě také nechceme.Takový seriál uz tu je. Zastáváme názor že k mtb patří čistá příroda, hory, skály,les, traily, to v okolí velkých měst moc nenajdete. Navíc rozhodně nechceme termínové kolize s významnými mtb maratony jako Šela, Král Šumavy, Malevil. Je také nesmysl aby se kryl ČP XCM a ČP XCO.

  1. na tento komentář reaguje lukas.burda — #2
  2. na tento komentář reaguje jukl.karel@seznam.cz — #5
26.11.2019 09:21:13
Známe kalendář Českého poháru XCO 2020

odpověď na germano — #2 Jojo Mistrák XCM snad nemusí být pořád v kopečkách. Letos bude na pohodu na Dolní Moravě

14.11.2019 18:22:43

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744