Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

jouda.frantisek.5

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Minnaar napsal zlatou tečku za šampionátem v Jižní Africe

odpověď na jouda.frantisek.5 — #2 Se to podepsalo jako Jouda František,správně je https://www.facebook.com/petr.calek

03.09.2013 09:36:47
Minnaar napsal zlatou tečku za šampionátem v Jižní Africe

To je pořád dokolečka,co svět downhillu stojí,českým sjezdařům nevyhovují šlapavé tratě,jenom ty technické z kopce bez šlapání.Bohužel ani na technické trati se nikdy nikomu nepovedlo zajet dobrý výsledek.Myslím ,že naposled Michal Maroši 5.místo ME 2000.V česku se prostě downhill bere jako "sport pro líný chlapce kterejm se nechce šlapat,ale dá se u toho docela dobře vypadat a pózovat" Většina lidí trénuje pouze na sjezdových tratích,o zimní přípravě se možná trochu mluví...Ten sport tu nemá žádnou koncepci,občas se objeví nějakej talent,jako třeba Třešňák nebo teď Lebl,tím to ale končí,zazáří na našich DH pláccích a tím to končí.Nechápu,proč když jsou ty disciplíny pod jednou střechou ČSC,nenajde se někdo kdo ty lidi bude trošku koordinovat.Pokud se klukum jako je Martin Lebl poradí jak na to a budou mít kvalitní vedení,můžou jezdit z podobných akcí s kvalitníma výsledkama stejně jako XCčkaři.Nebo na co ČSC fasuje ty miliony na podporu mládeže,reprezentaci atd???

  1. na tento komentář reaguje jouda.frantisek.5 — #3
03.09.2013 09:34:15
Sprint Eliminator novou disciplínou na olympijských hrách?

Ve skoro každý zemi je téměř národní sport MTB maraton.Downhill na OH patří taky.Freestyle BMX ??????Někomu jebe.....

07.02.2013 10:36:56

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744