Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Ebiky otvírají nové možnosti ježdění v otevřeném terénu

PLNÝ souhlas s trance28 a Žvejkem.

Důsledek bude jediný - obtloustlý Jarda z Hornídolní si koupí ebike, aniž by uměl pořádně na obyčejném kole. Skončí to tím, že se zrakví, nebo bude jezdit někde, kde nemá co dělat. A ve finále to skončí restrikcemi, které se ovšem budou pravděpodobně vztahovat na obyčejné cyklisty.

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #6
20.05.2022 10:49:46
Ebiky otvírají nové možnosti ježdění v otevřeném terénu

odpověď na Burgr — #2 Budoucnost jako čeho? Snad si nemyslíš, že cyklistiky a že nic jiného nebude.

  1. na tento komentář reaguje Burgr — #9
20.05.2022 10:46:46
"Eine Albstadt Rückblicke" aneb zajímavosti uplynulého svěťáku

Že Sarrou jel bez BRAINu se nedivím. Není náhoda, že jeden z nejprodávanější modelů XC biku na cyklobazaru je právě EPIC s BRAINem. Jo, když to chvilku funguje, asi je to fajn. Problém ovšem je, že takových okamžiků moc není a jste s tím víc v servisu, než v terénu. Kupoval jsem teď nový bike a BRAIN byl pro mě důvod proč jsem Epica vyředil z výběru. Ne vše, co je automatické je lepší a v tomto případě manuální lockout je mnohem spolehlivější. Samozřejmě tady dočteme jen o tom, jak je BRAIN suprčupr vychytávka...

  1. na tento komentář reaguje Luboš Oubrecht — #4
11.05.2022 10:55:15
Fox uvádí druhou generaci gravel vidlice 32 TC

No ještě pár let horské kolo bude opět vynalezeno!

Úplně zbytečný produkt, kromě toho ani ten gravel bike s tou odprženou vidlí není pěkný. Nechápu lidi, kteří si to ve finále koupí, ale to je ta sorta, která by koupila jakoukoliv blbost.

20.04.2022 16:16:27
Fotogalerie: Světový pohár XCO #1 - Petropolis

Nadherne fotky a krasny kontrast bikingu a brazilske prirody. Taky zajimave detaily z trati.

Diky

15.04.2022 09:38:54

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744