Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Začíná se od nuly, trenér Zapletal změnil kriteria pro OH v Tokiu

odpověď na Pavel Nový — #7 Klasický případ tzv. diskuze o problému - slovíčkem hejt, které má silně emoční význam (nenávidět) jste dezinterpretoval celou diskuzi na to, že tady někdo shazuje Kulhece, při tom nic takového se tu neděje. Jde tu o to, že právě proto, že si všichni pamatujeme Járu, jako špičkového bajkera, tak je pro nás hrozné vidět, jak je k sobě a fanouškům neupřímný. Prostě XCO nejezdí, to je holý fakt, pokud se na to necítí, nikdo mu to nebude mít za zlé, věk člověk nezastaví. V tomto světle se OH v Tokiu jeví jako utopie. Nepřidává tomu ani fakt, že Jára ani nenaznačil, jakou povahu mají jeho zdravotní problémy, ktereé se s ním údajně posledního 2,5 roku vlečou. Naopak bych řekl, že se tu vy dost ironicky vyjadřujete o Cinkovi, který má onu srdeční arytmii, ale pochybuji, že znáte poslední vývoj v této věci a máte k dispozi jeho lékařskou zprávu. Faktem je, že o víkendu závodil a vyhrál. A to se počítá, nikoliv nějaké tlachání.

09.07.2020 08:41:48
Specialized Epic 2021 - evoluce rychlosti

odpověď na josefmalykh@email.cz — #1 Nejsem si úplně jist, že v tomto případě je to o inflaci... U top modelu budiž, ovšem základní model za 120000Kč, všechno v hlíně na SLXu to je čistá nenažranost. Ano rám bude jistě fajn a ano, je na tom brain, ale i tak za tu cenu je to blbost, i když samozřejmě nějaká lama si to koupí.

25.06.2020 08:37:48
Fotogalerie: Český pohár XCM 2020 - Most

Líbí se mi Karla... :)

23.06.2020 10:13:11
TEST: Ghost Lector Universal

odpověď na Hazoš — #1 Můžu jen souhlasit

17.06.2020 08:35:17
Sram vrací úder - Eagle nově 10-52z

Když to tak čtu, jsem moc rád, že na novém stroji budu mít komplet Shimano XT, protože v tomto, aby se pak prase pak vyznalo, až to bude potřeba měnit a ještě to bude stát štanglu zlata.

Mimochodem sloveso vyplývat - odvozeno od slova plynout vždy s y.

12.06.2020 10:35:14

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744