Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Nový BMC Fourstroke 2019 s integrovanou teleskopkou

odpověď na vlada83 — #4 Je škoda, že o takových problémech se nikde nepíše. Když se bike uvádí jako novinka, je to vždycky vychválené, nebo při krátkém testu se to neprojeví. Majitel se z toho pak může ale pos... Člověk si říká, že si za takový ranec přece kupuje kvalitu, ale nemusí to tak vůbec být.

19.09.2018 10:46:38
Lowcost prodejní bestsellery na 2019

Jj, v rámci nekonečných výdělků je třeba zakamuflovat low cost komponenty, aby se to přehlédlo a daly se sázet na dražší kola, takže zase bude vyšší marže... To co si někteří výrobci v cykloprůmyslu dnes vůči zákazníkům dovolí je neuvěřitelné. Spousta výrobků dnes hřeší na kvalitu a životnost, lze to vidět i na nových generacích některých komponent v porovnání se starými. Ovšem čest také všem výjimkám. Mixy komponent se zvrtly do hrozných kreací, mně osobně tohle už dost vadí a vidím, že u příštího biku, který si budu pořizovat, budu muset hodně podrobně vybírat. Zmíněné brzdy jsou dobrý příklad.

Ještě malá poznámka - ocel nelze eloxovat. Pravděpodobně dle fotky to bude pouze černěné. Barevný elox lze provádět pouze u některých hliníkových slitin.

17.09.2018 12:20:55
Nový BMC Fourstroke 2019 s integrovanou teleskopkou

BMC modely se mi dlouhodobě velmi líbí, včetně silničních, a tohle je tedy pecka, můj favorit je ten v černé. Designově je to podle mého gusta, opravdu pěkné.

Ovšem ty cenovky, to je tedy dost brutál, hlavně ten základ... Fakt ta nenažranost korporátů v bikingu je taky kapitola sama o sobě.

10.09.2018 22:54:51
TEST: Canyon Grail CF SL 8.0

Jinak musím ještě dodat, že tento štěrkolet se mně osobně opravdu líbí a špatná se mi nezdá ani cena. Být to Spešl, je to 100k. Díky za test.

  1. na tento komentář reaguje petan — #3
10.06.2018 22:08:22
TEST: Canyon Grail CF SL 8.0

2x11 mírně kontroverzní, ovšem maximálně praktické, přesně, jak Canyon zdůvodnil. Už vidím, jak profíci budou na silničních závodech vozit jednoplacku. Mám takový pocit, že se jaksi na praktičnost zapomíná a z jednoplacek se dělá zlaté tele.

10.06.2018 22:04:38

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744