Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Specialized Epic Comp - závodní startovačka

odpověď na Magua — #1 Přesně, mám stejný názor, akorát nejde jen o silnici. Ten převodník bude limitovat i na obyčejné lesní cestě, nebo šotolině. Tohle ale není problém jen Specialized ale skoro všech značek. Víte o co jde? Prodejci kol chtějí především vycházet vstříc mase, která nejezdí, protože na ní se dá vytřískat nejvíc peněz. A člověk , který nejezdí by 34 zubů neutáhl.

  1. na tento komentář reaguje vlada83 — #5
16.10.2018 09:08:40
UCI: Od roku 2019 můžete získat titul mistra světa na e-biku

Souhlas s tím diktátem peněz. Já e-biky nikomu neberu, i když si o tom myslím svoje, ale ať si každý jezdí na čem chce, dokud z ebiků nebudou plynout omezující důsledky i pro nás, co budeme sedlat jen klasiku... Nicméně pořádat MS na e-bicích pod UCI, to mi opravdu nešmakuje a především ne v tom smyslu, že se to bude jezdit s ostatními šampionáty dohromady. Zjevně proto, že by se to jinak nikdo nedíval. Ať si jezdí kdo chce na čem, ale nemíchejme hrušky s jabkama - elektrokola s klasickou cyklistikou nemají nic společného. Mrzí mě v tomto trochu i vyznění článku. Očekával bych alespoň nějakou polemiku... Prostě prachy, prachy, prachy, je smutný, co všechno dokážou zdegenerovat. Pokud tohle dorazí i na silničky, tak to bude ke zblití!

05.10.2018 00:12:24
Nový BMC Fourstroke 2019 s integrovanou teleskopkou

odpověď na vlada83 — #4 Je škoda, že o takových problémech se nikde nepíše. Když se bike uvádí jako novinka, je to vždycky vychválené, nebo při krátkém testu se to neprojeví. Majitel se z toho pak může ale pos... Člověk si říká, že si za takový ranec přece kupuje kvalitu, ale nemusí to tak vůbec být.

19.09.2018 10:46:38
Lowcost prodejní bestsellery na 2019

Jj, v rámci nekonečných výdělků je třeba zakamuflovat low cost komponenty, aby se to přehlédlo a daly se sázet na dražší kola, takže zase bude vyšší marže... To co si někteří výrobci v cykloprůmyslu dnes vůči zákazníkům dovolí je neuvěřitelné. Spousta výrobků dnes hřeší na kvalitu a životnost, lze to vidět i na nových generacích některých komponent v porovnání se starými. Ovšem čest také všem výjimkám. Mixy komponent se zvrtly do hrozných kreací, mně osobně tohle už dost vadí a vidím, že u příštího biku, který si budu pořizovat, budu muset hodně podrobně vybírat. Zmíněné brzdy jsou dobrý příklad.

Ještě malá poznámka - ocel nelze eloxovat. Pravděpodobně dle fotky to bude pouze černěné. Barevný elox lze provádět pouze u některých hliníkových slitin.

17.09.2018 12:20:55
Nový BMC Fourstroke 2019 s integrovanou teleskopkou

BMC modely se mi dlouhodobě velmi líbí, včetně silničních, a tohle je tedy pecka, můj favorit je ten v černé. Designově je to podle mého gusta, opravdu pěkné.

Ovšem ty cenovky, to je tedy dost brutál, hlavně ten základ... Fakt ta nenažranost korporátů v bikingu je taky kapitola sama o sobě.

10.09.2018 22:54:51

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744