Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Fotogalerie: Cannondale F-Si Jitky Čábelické

Tak tohle je opravdu parádní stroj... Go, Jíťo!

24.05.2019 22:13:16
SP v Novém Městě bez Jaroslava Kulhavého

odpověď na pruchajarda23 — #1 Pěkně jsi to shrnul, vidím to prakticky stejně. Už delší dobu lítal Jára v oblacích marketingu s Maseratti a spol., všechna jeho prohlášení do médií za poslední cca dva roky byl čirý alibismus a prázdné fráze. Ani ty rozhovory s ním tady nejdou k jádru věci, ale chodí se jen okolo horké kaše. Jestli je to týmem lidí kolem něj nebo přímo jím, to já nedokážu posoudit, ale je to tristní a velmi smutné. Uvidíme, zda s tím dokáže ještě něco udělat. Dovedu si představit, že bude jezdit na špici v maratonech, ale o XC mám o tom, že by se vrátil do špičky velké pochyby, tam mu ujíždí vlak už dost dlouho.

23.05.2019 07:48:05
TEST: Pivot Shuttle - luxusní dopravník

Hehe, s tím Di2 řazením je to vtipné, dojde šťáva a člověk musí 21 kg stroje odtáhnout za své a ještě nemůže řadit :D

21.05.2019 12:58:52
Na SP Albstadtu proběhne premiéra závodu e-biků

odpověď na Babaja — #4 Přesně, to jsi mně doslova vytrhl z úst. Ať už to bude v reálu jakékoliv, všichni si to budou pochvalovat a překypovat nadšením, protože mají z toho prachy. Kdyby ty závody e-biků byly separátně, neřeknu proti tomu ani popel. Takto je to ale degradace cyklistického sportu.

13.05.2019 15:42:22
Kolo pro život vyrazí do své 20. sezony. S mnoha novinkami

odpověď na maxus_aurelius — #1 To víš, všechny ty nesmysly kolem, které nevyužiješ se musí taky z něčeho zaplatit :)

18.04.2019 23:44:17

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744