Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
E-biky budou mít svůj vlastní Světový pohár

odpověď na zirecek — #2 Ano, přesně tak. Vivat elektrokola a vůbec alektrifikace všeho. Já nepochybuji, že to bude mít dokonce více diváků než klasické biky, je to jistě populárnější!

21.02.2020 10:09:42
Realityshow: Nastavení posedu Retul Fit s Jirkou

odpověď na trance28 — #2 No, tohle mě taky dostalo.

14.02.2020 09:47:34
Rozhovor: Poslední sezona Jaroslava Kulhavého

Pěkný rozhovor a Járovi přeju hodně štěstí do této sezony. Konečně z něj mluví upřímnost, což beru jako velmi dobrý znamení. Budu se na něj při letošních závodech těšit!

30.01.2020 12:05:32
Jak se staví sen: Niner MCR9 RDO

Škoda, že se tu stavbě vlastních kol nevěnujete více. Bylo by zajímavé třeba zkusit postavit něco ve dvou, třech cenových kategoriích a porovnat to s tím, co standardně nabízí značky.

28.01.2020 09:23:09
Emil Hekele přijel do Jičína vyhrát, měl jasný scénář

"...navíc si myslím, že české tratě nejsou výkonnostní, tedy kromě Holých Vrchů a Jičína. I proto šla výkonnost českých kluků strašně dolů. Jezdí se tu jen zatáčky doprava a doleva na 150 tepech. Řekl bych, že se to hodně zhoršilo, ale to je bohužel trend - dostat okruh na co nejmenší prostor kvůli televizi a divákům."

Máš pocit, že v zahraničí je to jiné?

"Ano, venku se jezdí daleko těžší tratě..."

!!!

Emil je borec, gratuluji mu a přeji mu to.

To, co říká v rozhovoru pak ani nepřekvapí. Obzvlášť ne v této zemi. Není problém jen cyklokrosu, že svaz, který by měl v prvé řadě držet vysokou úroveň daného sportu a dbát na rozvoj mladých je většinou jen zkostnatělá byrokratická instituce přehazující prachy.

16.01.2020 08:48:47

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744