Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jaroslav Kulhavý pojede v roce 2019 s vlastním týmem

Hmm, též jsem zvědavý, jak to bude vypadat. Snad má Jára na ten tým dost schopných lidí, aby se mohl naplno věnovat závodění, kde má co dohánět, to si přiznejme. Jak asi vypadala nabídka od Spešlu po loňské sezoně...?

Každopádně Járovi přeju, aby se zase našel a jezdilo mu to, ale popravdě mám o tom současně trošku pochyby. XC se brutálně změnilo od dob, kdy vyhrával jeden závod za druhým a mám pocit, že on trošku usnul na vavřínech, nebo podlehl jistému sebeklamu. Velmi rád se budu mýlit... Každopádně nejvíc se těším stejně na to, co převede Cimbál.

09.01.2019 20:54:31
TEST pláštů #1 - jak je to s jejich rozměry?

Chtěl jsem položit tutéž otázku jako tady borci přede mnou. Jezdí na nich opravdu dost lidí, takže by jejich zařazení do testu přišlo dost vhod.

26.11.2018 16:37:58
Specialized Epic Comp - závodní startovačka

odpověď na Magua — #1 Přesně, mám stejný názor, akorát nejde jen o silnici. Ten převodník bude limitovat i na obyčejné lesní cestě, nebo šotolině. Tohle ale není problém jen Specialized ale skoro všech značek. Víte o co jde? Prodejci kol chtějí především vycházet vstříc mase, která nejezdí, protože na ní se dá vytřískat nejvíc peněz. A člověk , který nejezdí by 34 zubů neutáhl.

  1. na tento komentář reaguje vlada83 — #5
16.10.2018 09:08:40
UCI: Od roku 2019 můžete získat titul mistra světa na e-biku

Souhlas s tím diktátem peněz. Já e-biky nikomu neberu, i když si o tom myslím svoje, ale ať si každý jezdí na čem chce, dokud z ebiků nebudou plynout omezující důsledky i pro nás, co budeme sedlat jen klasiku... Nicméně pořádat MS na e-bicích pod UCI, to mi opravdu nešmakuje a především ne v tom smyslu, že se to bude jezdit s ostatními šampionáty dohromady. Zjevně proto, že by se to jinak nikdo nedíval. Ať si jezdí kdo chce na čem, ale nemíchejme hrušky s jabkama - elektrokola s klasickou cyklistikou nemají nic společného. Mrzí mě v tomto trochu i vyznění článku. Očekával bych alespoň nějakou polemiku... Prostě prachy, prachy, prachy, je smutný, co všechno dokážou zdegenerovat. Pokud tohle dorazí i na silničky, tak to bude ke zblití!

05.10.2018 00:12:24
Nový BMC Fourstroke 2019 s integrovanou teleskopkou

odpověď na vlada83 — #4 Je škoda, že o takových problémech se nikde nepíše. Když se bike uvádí jako novinka, je to vždycky vychválené, nebo při krátkém testu se to neprojeví. Majitel se z toho pak může ale pos... Člověk si říká, že si za takový ranec přece kupuje kvalitu, ale nemusí to tak vůbec být.

19.09.2018 10:46:38

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744