Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Canyon Grail CF SL 8.0

Jinak musím ještě dodat, že tento štěrkolet se mně osobně opravdu líbí a špatná se mi nezdá ani cena. Být to Spešl, je to 100k. Díky za test.

  1. na tento komentář reaguje petan — #3
10.06.2018 22:08:22
TEST: Canyon Grail CF SL 8.0

2x11 mírně kontroverzní, ovšem maximálně praktické, přesně, jak Canyon zdůvodnil. Už vidím, jak profíci budou na silničních závodech vozit jednoplacku. Mám takový pocit, že se jaksi na praktičnost zapomíná a z jednoplacek se dělá zlaté tele.

10.06.2018 22:04:38
Schurter si Vysočinu podmanil už pošesté! Kulhavý devátý

Já bych chtěl hlavně vyseknout pochvalu Cimbálovi. Parádní jízda jako dřív, mám velkou radost, že je zpátky na biku. Nejvíc líto mi dneska ale bylo Honzy Škarnitzla, který měl na dosah parádní výsledek a jel celou dobu skvěle. On je bohužel trošku smolař bych řekl. I Jára jel dost dobře, akorát ty jeho věčný trable s řetězem...

No a obrovskou pochvalu za mě teda mají stavitelé tratě, protože průběhy všech závodů ukázaly, že úpravy byly správné. Byla to paráda, radost na to koukat, boje až do konce. I Nino byl pěkně vyřízenej, jak se musel rvát do posledního milimetru. Fakt pěkné závody.

27.05.2018 21:53:20
TEST: Specialized Diverge Expert

Osobne si myslim, ze prave s ohledem na zamereni biku by zde mel byt dvouprevodnik a smyk. U cyklokrosky bych s tim nemel problem.

30.04.2018 08:21:16
Cape Epic 2018 - na čem se jezdí?

odpověď na petrbarta — #3 Pravda, omlouvam se, ten popis je to jedine, co jsem neprecetl.

Jinak clanek super.

05.04.2018 13:12:03

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744