Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Cape Epic byl dlouho můj sen, říká Cink před startem

Cimbáál do toho! Těším se na sezonu v jeho podání, myslím, že letos by to mohl být jeho průlomový rok...

Ať vám to klapne, borci!

15.03.2019 09:19:43
Kulhavý vyrazil na svůj pátý Cape Epic fit a spokojený

Nevím, čekal jsem dlouho na nějaké prohlášení směrem do sezony od JK a když je tu, nic zajímavého jsem se nedozvěděl. Například to, v čem identifikoval loňský propad ve formě, v čem třeba upravil trénink, jestli se musel organizačně starat o svůj nový tým, nebo na to má lidi... Ale asi by to byly otázky moc na tělo. Snad se něco dozvíme před startem XC. Tak good luck do Epicu.

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #2
12.03.2019 22:47:31
Závěr Afxentie si Škarnitzl pohlídal a celkově zvítězil! Cink dnes druhý

Gratulace Honzovi k celkovemu vitezstvi.Dlouho poctive pracuje,i cyklokrosy jezdil pekne,takovy vysledek si zaslouzi.

Tesim se na sezonu,nasi maji potencial neco ukazat...

27.02.2019 18:13:22
Jaroslav Kulhavý pojede v roce 2019 s vlastním týmem

Hmm, též jsem zvědavý, jak to bude vypadat. Snad má Jára na ten tým dost schopných lidí, aby se mohl naplno věnovat závodění, kde má co dohánět, to si přiznejme. Jak asi vypadala nabídka od Spešlu po loňské sezoně...?

Každopádně Járovi přeju, aby se zase našel a jezdilo mu to, ale popravdě mám o tom současně trošku pochyby. XC se brutálně změnilo od dob, kdy vyhrával jeden závod za druhým a mám pocit, že on trošku usnul na vavřínech, nebo podlehl jistému sebeklamu. Velmi rád se budu mýlit... Každopádně nejvíc se těším stejně na to, co převede Cimbál.

09.01.2019 20:54:31
TEST pláštů #1 - jak je to s jejich rozměry?

Chtěl jsem položit tutéž otázku jako tady borci přede mnou. Jezdí na nich opravdu dost lidí, takže by jejich zařazení do testu přišlo dost vhod.

26.11.2018 16:37:58

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744