Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Ascendu 3x3 tříkolka, co vyjede vše

To snad mělo vyjít až na Silvestra, ne?

Boha, doufám, že se tohoto nedočkáme ještě v motorizované verzi. Ještě by tu vznikla rubrika pro e-tříkolky

  1. na tento komentář reaguje petan — #3
28.12.2020 17:03:54
Lucie Veselá ukončila závodní kariéru

odpověď na Storck — #3 A kdo je to Storck?

... kluk co nic nedokazal ani tom hnojaku :P

20.12.2020 23:19:50
Rouvy hlásí 300% nárůst. Potřebujeme nové lidi, říká vedení

Já nechápu, že tohle všichni berou tak vážně že se v tom fakt i pořádá MS. Ostatně ty výsledky a parametry, které se zmiňují níže jasně ukazují, že to není zdaleka relevantní, jak se to prezentuje.

Letos jsem začal taky trénovat doma, raději na válcích, na kterých vydržím max. tak 1,5h. Už jen spárování, nastavení tréninku apod. na mobilu/hodinkách mě tak otravuje, že abych si k tomu ještě strojil noťas/monitory a trávil čas nastavením, případně sháněním a utrácením za další příslušenství, to raději strávím tréninkem. Natož ještě utrácet peníze měsíčně za tyto tyto appky. Stačí pustit si pořádnou hudbu - delší set techna, DNB apod. a zjistím, že žádné obrazovky stejně nepotřebuji :D Není nad jízdu venku.

14.12.2020 14:20:12
Mistr světa na trenažeru je veslař z Německa a Jihoafričanka

odpověď na zirecek — #1 Můžu jen souhlasit

11.12.2020 12:30:36
TEST: Shimano Deore 1x11

Já bych za sebe řekl, že když se testuje sada - kliky, kazeta, přehazka, páčka, určitě bych použil sadový řetěz. Zkušenosti prostě říkají, že pocitově je v tom rozdíl právě ve prospěch řetězu, který k sadě patří.

23.11.2020 12:25:02

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744