Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Bikecheck: Giant TCX kroska Zdeňka Štybara

Nadherne kolo...

29.01.2023 15:36:55
Specialized uvádí celoodpružený Diverge STR

Základní model na 190k a o zbytku ani nemluvím... Ceny jsou úplný nesmysl, ale on se zas najde někdo, kdo se bude chtít v obchodě ukázat, že ty prachy má, obzvlášť tady v Česku. To tak může být hlavní motivace, proč tohle kupovat.

25.10.2022 10:59:55
Premiérovou MTB sezonu Petruš korunuje zlatem na ČT Author Cupu

V Jizerkách jsem byl jednou a je to samý asfalt, ovšem to proto, že mají značené cyklostezky pro vozíčkáře... No nepotkal jsem tam za týden jediného. Pravda je, že jediné místo, kde se dá v Jizerkách jezdit v terénu jsou flow traily SIngltrek Pod Smrkem. A na Ještědu teda eventuelně, pro ty, kterým nevadí lanovka. Jinak, kdo má rád MTB, tak Jizerky fakt nebrat.

Tenhle závod jsem nechápal nikdy. Však v minulosti tam někdo startoval v MTB kategorii i na gravelu myslím, nebo na biku s pevnou vidlicí...

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #5
10.10.2022 12:18:57
Cannondale inovoval Trail Neo 1

Bez ohledu na značku na rámu, tohle je prostě hnus všech hnusů a ani to, že někdo kvákne, že to je věc názoru, nic nezmění na tom, že je to hnus. Ale chápu, že lemru, která nechce moc šlapat to zajímat nebude...

04.10.2022 14:47:50
MS v maratonu se uskuteční příští víkend, na startu 8 českých reprezentantů

Tak ta trat, to je snad vtip. Fakt by me zajinalo, kolik tam bude techniky. Venu Hornycha na ne

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #3
08.09.2022 00:27:25

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744