Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rotik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Shimano představuje nové XT a SLX 2020

Tady to zase jede typicky po česku - z extrému do extrému. Na jedné straně grammar nazi a na češtině nezáleží, na druhé straně dělají z nás blbce. Pravda je, že korektury se tady v redakci dlouhodobě asi nedělají, několikrát tu projely brutální hrubky a protože tohle je oficiální server, který se snaží být profesionální a je to úzce specializovaná žurnalistická profese, tak na gramatice rozhodně záleží a že to má někdo u zádele, na tom nic nemění.

Chápu, že v článcích probíhají např. slangové výrazy a může to být uvolněnější, to je ok, ale korektury by se v redakci dělat měly. Chápu, že hrubky a překlepy někoho nezajímají, ale na druhou stranu, říkat, že na tom nezáleží, protože pravopis sám neumím je ubohost. S takovým přístupem, se nedá dělat nic, to se netýká jen pravopisu.

03.06.2019 09:42:53
Fanoušci dohnali Cinka na podium! Van der Poel se dočkal vítězství

Ten nástup MvdP, kterým zničil někoho takového jako je Schurter, bylo něco naprosto neuvěřitelného... Zíral jsem jak vizír. Neskutečný, co má v nohách, ale i v hlavě. Proti Ninovým zkušenostem by měl být slabší, ale počíná si jako mazák.

26.05.2019 21:12:32
Fotogalerie: Cannondale F-Si Jitky Čábelické

Tak tohle je opravdu parádní stroj... Go, Jíťo!

24.05.2019 22:13:16
SP v Novém Městě bez Jaroslava Kulhavého

odpověď na pruchajarda23 — #1 Pěkně jsi to shrnul, vidím to prakticky stejně. Už delší dobu lítal Jára v oblacích marketingu s Maseratti a spol., všechna jeho prohlášení do médií za poslední cca dva roky byl čirý alibismus a prázdné fráze. Ani ty rozhovory s ním tady nejdou k jádru věci, ale chodí se jen okolo horké kaše. Jestli je to týmem lidí kolem něj nebo přímo jím, to já nedokážu posoudit, ale je to tristní a velmi smutné. Uvidíme, zda s tím dokáže ještě něco udělat. Dovedu si představit, že bude jezdit na špici v maratonech, ale o XC mám o tom, že by se vrátil do špičky velké pochyby, tam mu ujíždí vlak už dost dlouho.

23.05.2019 07:48:05
TEST: Pivot Shuttle - luxusní dopravník

Hehe, s tím Di2 řazením je to vtipné, dojde šťáva a člověk musí 21 kg stroje odtáhnout za své a ještě nemůže řadit :D

21.05.2019 12:58:52

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744