Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

zirecek

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Drásal – maratonský staříček se koná posedmadvacáté! Holešov posedmé uvítá i Obra

Soutěž o nejviditelnější hrubku?

"Pět se sedmi Obrů vyhrál Jan Jobánek"...

03.07.2020 19:11:33
Bikecheck - Gaspiho Mondraker Superfoxy

“Hah, k mlíku si prostě musíš najít vztah, musíš to mít prostě rád se s tím sr... Vzhledem k tomu, že stále prohazuji pláště za nové testovací modely, už mlíko nesnáším. Stejně, když to cvakneš, tak tam tu duši musíš dát. A tlak duše na vnitřní stěnu pláště ještě nikdo nedokázal ničím nahradit. Tak dušuju vpředu 1,9 a zadek okolo 2,1,” prozradil dál Gaspi.

Super názor, alespoň má někdo koule to říci po svém, :-).

19.06.2020 14:26:01
Bajkovačka, čo má guľe

odpověď na marcanik — #3 Díky za odpověď, :-).

19.06.2020 14:15:24
Hayes představuje novou X-Country kolekci

Čeština dostala hodně na frak. To se nedá ani dočíst, tolik překlepů, mezer a čárek... To je medvědí služba pro uvedené značky.

18.06.2020 16:11:14
Bajkovačka, čo má guľe

Jakým způsobem komunikuje, spolupracuje pořadatel s trail centry v ČR? Když provozuje svůj byznys na trail centrech, platí běžný vstup nebo má ujednány podmínky předem s provozovatelem? https://czechmtbholidays.com/discover-moravian-tour/

  1. na tento komentář reaguje marcanik — #3
17.06.2020 17:29:22

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744