Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

zirecek

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Přehledně: Jaké závody se ruší, jaké se přesouvají?

Otázkou bude posun OH v Tokiu.

Nelze vše stihnout na podzim.

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #4
19.03.2020 18:40:16
Jak je to s vyjížďkami na kole? Profík by měl zůstat doma, hobík může do lesa

Problém je, že nápad jít/jet do přírody budou mít o víkendu spousty lidí. Výklady hygieny se bohužel liší v jednotlivých lokalitách. Chce to selský rozum...

18.03.2020 16:35:51
Šéf KPŽ David Trávníček o Cape Epic: zrušení bylo neprofesionální

Organizátoři neměli v plánu rušit závod. Ani na to nebyli připraveni, proto takový chaos. Byli k tomu donuceni odstoupením velikých týmů, bez kterých nemělo cenu pokračovat, bo prachy.

  1. na tento komentář reaguje Žvejk — #8
18.03.2020 15:48:50
Video: Slavík dál panuje v uličkách měst, vyhrál i v Bogotě

Díky za video. Shlédl jsem 2x, některé pasáže byly hodně výživné.

24.02.2020 22:08:01
Moustache 2020 - nová éra v ČR

Nejde ani tak o elektrokolo, jako o většinové články plné reklamních sdělení. Je zřejmé, že autor Petr Bureš většinu textu nepíše a jedná se o převzaté formulace a fráze zadavatele. Nevěřím, že autor Petr Bureš píše stále podobné pochvalné texty, převratné novinky "nových" výrobců na českém trhu. Že by tak zbožňoval všechny ty značky, které se zde prezentují? Už jen podle rukopisu, slovosledu, počtu gramatických chyb je jednoznačné, jak se věci mají a který článek opravdu psal p. Bureš. Tak se alespoň člověk těší, že až se rozjede kolotoč závodů, tak si přečteme reálné texty a uvidíme pěkné fotky Michala Červeného.

24.02.2020 21:10:57

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744