Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

zirecek

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Pořadatelé odebrali Danielu Polmanovi prvenství, údajnou vinu má fotograf

odpověď na MarcelB — #12 Na startu byl na to upozorněn, v závodu opakovaně. Vždyť ty komunikace jsou všude možně zveřejněny. Dělat jim soudce nemá cenu. Prostě se nepotkal typ akce a ředitele akce s PR pojetím a profi přístupem závodníka. Více bych v tom nehledal, zbytek jsou jen spíše osobní rozepře, kde nelze najít pravdu, protože se můžou hádat donekonečna...

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #15
20.07.2022 20:49:10
Pořadatelé odebrali Danielu Polmanovi prvenství, údajnou vinu má fotograf

Pro plánovanou knížku o závodě je tohle velmi přínosná publicita, kterou by člověk ani nevymyslel. Má to příběh, zápletku křivdy, emoce. Už jen vymyslet pořádný název knihy, například jak mi sebrali vítězství. Takže nakonec win-win pro všechny.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #10
19.07.2022 16:18:19
Nino Schurter pokutován za nevhodné chování v Lenzerheide

Přestože mám Flückigera rád, tak poslední kolo jel jako blb. Několikrát do Nina na těsnou blízkost záměrně najel, přestože byl u půlku délky kola pozadu. Tohle "závodění" je o ničem a bylo to za čárou.

14.07.2022 18:50:30
SP Lenzerheide 2022: výsledky XCO

Je někde více vyjádření k jejich nehodě, třeba Ninův komentář, úhel pohledu? Mathias dorážel celé poslední kolo dost na/za hranou. Moc jsem nechápal, co tam furt vyváděl... (nepreferuji žádného z nich)

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #4
11.07.2022 23:11:06
Prázdninové tipy Rakouskem na kole: Salcbursko a Tyrolsko

Proč není článek označen jako PR či placená inzerce?

26.06.2022 19:29:01

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744