Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

zirecek

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Trailovné? Přispívat je normální

Pro mne je to jen skuhrání, že si neumí sami tvůrci, guurové o podporu říci efektivně, schopně na místě samém. Tohle video se míjí účinkem a dělá medvědí službu. Myslíte, že zde chodí poláci a že pojedou zaparkovat na základnu RS, kde si koupí náramek, a nebudou parkovat ve Vidnavě a jezdit na e-biku zadáčo celý den na RS?

18.08.2021 19:55:26
Trailovné? Přispívat je normální

"Trailovné" na webu MTBS? Myslíte, že zdejší čtenáři jsou Ti, kteří neplatí, jen hoblují klopenky a potřebují soucitné pohledy guruů českých trejlů? RS se nechají zlákat projektem Čemby; nebo co to je za projekt, kde jsou další konkrétní informace než obecné žebrání o peníze? Když jedu na trejly, tak platím, rád tam nechám nemalou útratu na základně, rád přispěju nad rámec, koupím další drobnosti. Proč vzniklo toto video, co má za cíl jeho zveřejnění na MTBS, je zdejší cílovka to pravé? Má to jeden negativní, dlouhodobý, podružný efekt, který mě sere - pro veřejnost se prezentuje, že jediný MTB je ježdění po trejlech. A kde jsou oldschool socky jezdící cestou, necestou po hřebenech mimo hrabankové načechrané stezky? Ti časem už nebudou existovat, protože MTB je potřeba zavřít do center...

18.08.2021 19:51:47
Canyon představil odpružený Grizl

A stejně to půjde na dračku 1-3 roky, než lidé zjistí, že na určité použití je HT nejvhodnější. To už výrobci pojedou zase PR vlnu vzkříšení HT.

15.08.2021 11:21:24
TEST: DJI Air 2S aneb bike z ptačí perspektivy

Hezky provedený test. Zbývá doplnit, že v současné době to není pouze o uvedeném: "Vřele ovšem doporučuji si alespoň přečíst soubor pravidel pro létání s drony a ty pokud možno dodržovat." Tento typ dronu musí být registrován, respektivě jeho uživatel musí složit zkoušky ve smyslu Registrace provozovatele bezpilotního systému. K tomu je vhodné mít i pojištění, protože případná škoda způsobena dronem není součástí pojištění v běžném civilním životě. Takže to dnes není jen: koupím dron, přečtu návod, létám. V tomto působí článek trochu zavádějícím dojmem.

  1. na tento komentář reaguje petan — #2
14.08.2021 07:56:04
Olympijským vítězem je Pidcock, Cinka o medaili připravil prasklý ráfek

Při mých 202 cm o teleskopu neuvažuji. Při velmi prudkých sjezdech dávám tělo tak daleko za sedlo, že mi v podstatě nepřekáží. Samozřejmě na TOP akci hraje každý detail roli. Takže to vypadá, že jsme všichni podobní teoretici, jen Žvejk ví, že MVDP vše podcenil.

27.07.2021 11:13:08

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744