Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

servisman

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jaký bude Transalp 2018?

Cirkl z Budějovic taky jel Transalp. Nikdy ale ne se mnou ve dvojce (já pro něj nebyla asi kvalitní závodnice). V příštím roce by každopádně už nový "traily" nezvládnul (fyzička, pohodlnost a hlavně VĚK!) Tak jen bude potají závidět těm novejm nejlepším Mich.Foš.

12.12.2017 20:12:41
Višňovka startuje! Další ročník Bike Ranch Cupu v neděli

Kdo chce vést cyklokroužekv Č.Krumlově? Cirkl mi pomoc odmítl a já málo trénuju!MF

20.04.2017 18:23:45
Tomáš Slavík zvítězil v Chile Red Bull Valparaiso

Tomáš je extratřída. Horský kola miluju. Přešla jsem konečně od Cirkla k Pepovi Průchovi. Půjdu i do JAL. Jen mě brzdí ten cyklokroužek - nechtěl by ho někdo??? Mich.Foš.

22.02.2017 13:16:03
František Raboň věří, že Afrika mu bude sedět, rád by top ten

odpověď na mich.fosum — #37 no jo ozvala se známá blondýna Cirklová /ten musel úplně zblbnout/, ta tomu tak rozumí! Ještě, že už toho ježdění nechala! Já jí viděl na závodech, jak se snaží, má i novej FCB (asi anonymní) A nejlepší je, jak Cigimu "laikuje" každou jeho fotku a komentuje- no Fery-to se teda podívej na Cígům FCB-to je pro Bohy- takový máš mít sebevědomí...

  1. na tento komentář reaguje mich.fosum — #39
10.07.2014 10:42:57
Seriál Kolo pro život pokračoval na Orlíku

odpověď na mich.fosum — #3 ale Mich.Fošum. psala jste že tam se předvádí hlavně Cígo, jalista - je to ono? a vy to taky jezdíte?

16.06.2014 14:37:39

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744