Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Raceday

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jak se staví sen: Specialized Epic S-Works

Pěkná práce Čábeláka a hlavně super video! Dokážu si představit, co s tím bylo práce. No a pak přispěchá nějakej trouba a hodí hejt. Smutný, ale realita...

30.03.2020 21:33:06
Rozhovor: Poslední sezona Jaroslava Kulhavého

Rozhovor super a konečně se fanouškům víc otevřel. Je dobré mu přát ať se kolem baví a zajede ještě nějaký super výsledky. Každopádně toho napětí a zážitků při sledování mtb nám připravil hodně a zaslouží respekt a poděkování. Dojezd na OH v Londýně nepřestane nikdy bavit...

29.01.2020 21:43:00
Je libo dětský ebike? - Roxter eRIDE

Na starý kolena na ekolech skončíme všichni, někdo dřív, někdo později. Můžeme s tím nesouhlasit.... :)

Současní odpůrci, také!

07.12.2019 09:46:58
Je libo dětský ebike? - Roxter eRIDE

Hele... dítěti bych to nekoupil. Jste ochotní připustit možnost, že to někdo koupí z důvodu aby mohl s dítětem na dlouhé výlety, vyjet na kopec, kam vy svoje děcko budete vrákat lanovkou, nebo ho raději hodíte na krk panímámě? A co děti s hendikepem? Miluju tyhle rozumbrady, co se snaží všem vnutit své vidění světa :) A jestli máte tu cyklistiku tak rádi jak proklamujete... tak jednou na té elektrice taky skončíte, až už to nebude tak jezdit a budete chtít v sedle vydržet o pár důchodových let déle :)

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #7
  2. na tento komentář reaguje petan — #8
05.12.2019 23:04:31
Snowshoe vidělo zlatý mejdan týmu Scott

odpověď na zirecek — #5 Já rozporuji a podivuji se nad tím, že přirovná nejvyšší soutěž mtb na webu o mtb ke hnojáku. Trochu respektu k výkonům a snažení bikerů by neškodilo :) A porovnávat dvě tak odlišné disciplíny je taky asi mimo. Ale tenhle xxxxx jenom prudí.

10.09.2019 11:00:53

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744