Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Raceday

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Snowshoe vidělo zlatý mejdan týmu Scott

odpověď na zirecek — #5 Já rozporuji a podivuji se nad tím, že přirovná nejvyšší soutěž mtb na webu o mtb ke hnojáku. Trochu respektu k výkonům a snažení bikerů by neškodilo :) A porovnávat dvě tak odlišné disciplíny je taky asi mimo. Ale tenhle xxxxx jenom prudí.

10.09.2019 11:00:53
Snowshoe vidělo zlatý mejdan týmu Scott

odpověď na panzdenda — #3 Tak jsem si v první části příspěvku říkal, že panzdenda konečně napsal něco rozumného ...a on z toho v druhé části zase udělá myšlenkový hnoják. Takže vše při starém :)

  1. na tento komentář reaguje zirecek — #5
09.09.2019 17:23:51
Přispěj na dobrou věc a získej podepsaný dres Sagana nebo Kulhavého

odpověď na panzdenda — #1 Panzdenda se vždy odněkud vynoří, plivne a opět zmizí. Předevčírem plivnul, dnes má taky problém. Ty musíš být hrozný bimbas :) Cos udělal ty záslužného za poslední dobu? Jen kecáš viď :)

20.02.2019 21:21:40
Operace ramene Karly Štěpánové start sezony neoddálí

odpověď na panzdenda — #3 Trochu nevěřím, ale ok. Napiš jméno, adresu. V pondělí pošlu...

12.01.2018 10:11:26
Operace ramene Karly Štěpánové start sezony neoddálí

odpověď na panzdenda — #1 Vsadím třeba Fidorku, že ti musela nedávno zdrhnout ženská. Takový veřejný výplach mozku je síla i na diskutéra tvého formátu :)

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #3
12.01.2018 09:10:06

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744