Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

mich.fosum

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kulhavý: Porazit Schurtera je dobrá motivace na příští rok

Pro mě je Kulhavý taky profík, ale hlavně ve zviditelňování se! Jak je mimo bednu, tak nastoupí nemoc, přechozená nemoc, špatný terén, nekvalitně připravené kolo, soupeři...Na Schurtera prostě nemá. To je názor můj i mého CIGIHO!!

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #7
13.09.2017 18:25:19
Cycling Media zvažuje zpoplatnění obsahu MTBS

Já ani můj druh Cigy bychom tedy neplatili!! Stejně je tu - konkrétně o nás - hodně pomluv. A než je autoři vymažou - to trvá!! Cigy je výbornej cyklista - samý úspěchy má - a kdo tu o něm píše? A i o mě? Nikdo!! Jen drby a pomluvy!! (seky 33 nám docela mluví z duše)!!!

27.02.2015 11:48:55
Kristian Hynek 3. v Leadville 100 MTB!

Fery šlápnul vedle s bajkama, to ví každej, je to jen nosič vody. Já jezdím a muj partner Petr Cirkl./Cigi/ taky-ted jezdí silnici a před tím bajky.Ten to tvrdí taky. Fery by toho měl nechat a jezdit si jen amatery-jako Cigi!! Zkratka Franta vyhořel už dávno..

  1. na tento komentář reaguje pavel.54321 — #4
18.08.2014 10:15:26
František Raboň věří, že Afrika mu bude sedět, rád by top ten

odpověď na servisman — #38 no co.. Cigimu se dobře jezdí když mu dělám společnost a má mě sebou na závodech! a ten FCB- ten je třeba mít! a třeba 2x. No ale stejně si myslíme (s Cig.), že Fery bude všude už jen podprůměr.., tak nějak do počtu!

  1. na tento komentář reaguje pvcyklo — #40
25.07.2014 10:36:46
František Raboň věří, že Afrika mu bude sedět, rád by top ten

odpověď na zirecek — #29 no jasně, že to byl kalkul a to chce Fery zase na silnici. Měl by radši skončit, nejde mu nic. To můj přítel Cigo /Cirkl/ přesedlal z bajků na silnici a jak mu to jde /s mojí velkou pomocí/ musí mít sebevědomí a někoho kdo s nim jezdí po závodech. Já už závodění nechala a věnuji se jen jemu..

  1. na tento komentář reaguje servisman — #38
10.07.2014 10:29:44

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Štybar

odpověď na Broňa — #1 Já myslím, že ten příspěvek je úplně správnej a pravdivej!! a co ty - už si se vypořádal s RIFalem ohledně peněz za kolo? Já píšu vždy jen pravdu na rozdíl od jiných..

24.10.2014 11:05:42

redakční systém | ISSN 1803-5744