Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

marco

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Drásal – maratonský staříček se koná posedmadvacáté! Holešov posedmé uvítá i Obra

Škoda zrušili mi moji oblíbenou C trasu i když byla v nabídce takže po mnoha letech závod bude beze mě. Sedět doma ovšem nebudu. Nakonec si tam zajedu na silničce na kafíčko a zákusek.

03.07.2020 07:28:50
Mates in Black! Průdek má nový tým Multicraft MTB

Dobře vymyšlené. Na takové to to domácí poflakování o víkendech na závodech v ČR + pokusit se o uspokojivé výsledky v zahraničí tomu říkám dobrá volba. Už jsem myslel, že jeho sestra Barča od aktivní cyklistiky odešla a bude jezdit pro zábavu domácí Endurosérii a věnovat se svému studovanému TV oboru, který bude za rok končit na MUNI a ono né. Přeji mnoho úspěchů. Ať se daří.

30.06.2020 21:01:49
Stošek sahal po vítězství ve virtuálním ČP na silnici, Cink se nepřipojil

Škoda těch výpadků je poměrně dost a u dobrých sportovců. I když v tom zamrzání díky nestabilnímu internetu někde v cykloprodejně za výlohou prsty ROUVY asi nemá. Mé zkušenosti s touto aplikací jsou dobré. Drobné chybičky aplikace a ta se občas musí spustit víckrát než to najelo jak má. Nejčastější závada obvykle odpojování trenažerů a některých senzorů ANT. Škoda už mám svůj trenažer zabalený po sezoně ve sklepě mohl to být zajímavý závod. Chtělo by to ulovit nějakou zajímavou rybičku. Zatím ROUVY cyklisté z WT stájí vyzkouší a nakonec skončí ve fiktivní zemi Avatara a nahání se v grafice jako ze SuperMarioCart.

18.05.2020 23:11:19
Jak je to s vyjížďkami na kole? Profík by měl zůstat doma, hobík může do lesa

Tak ono by to mohlo platit i pro ty nedočkavé amatéry co se chtějí jen tak projet v přírodě. Spešl dnes poslat dopis kde doporučuje nevyjíždět nikam. Sice mluví o skupinových jízdách a zvýšenému riziku úrazů a následného zatížení zdravotního systému.

18.03.2020 14:02:08
Rozhovor: Poslední sezona Jaroslava Kulhavého

Konečně realista co vylezl ze své bubliny a to je dobře.

29.01.2020 19:06:04

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744