Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

marco

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Canyon kompletně přepracoval trailový Lux

Takže CF modely jsou o necelý 1kg těžší a podle testů to není díky přidaným serepetičkám v rámu tam je potřeba připočítat dalších 800 g. Ty se dokupují samostatně za 2,7 tis. Na druhou stranu se jim snad povedlo odstranit většinu kritizovaných negativních jízdních vlastností předchozí generace.

08.11.2023 11:00:32
Mathieu van der Poel si odskočí na horská kola, bude startovat na MS

OK. především to jezdec s hlavní disciplínou na MTB a bere to jen jako takové rozptýlení. Takže když se podíváme na jeho učasti na horském kole v posledních 6-7 letech tak jeho pauza se může zdát 2 roky, ale osobně to budou s přihmouřením oka 4 roky. OK budou mi mnozí oponovat, že ty 2 roky, ale v roce 2021 jel jen 5 závodú a to jen 2 světové poháry s shorttrekem a nedělním závodem a to objel během 8 dní, protože ty závody Albstadt a Nové Město se jeli s týdenním odstupem. No a ty zpropadené OH, které nedojel. Osobně bych to počítal na 4 roky. Sezonu 2020, 2022 vynechal. Přesto věřím až bude startovat bude připraven. Otázkou je, bude to stačit?

10.06.2023 21:33:04
Anne Terpstra a Ondřej Cink slaví v Městě Touškov společné třetí vítězství

Terpstra je dobrá, ale dát 4:39 min druhé. No značí to dobrou formu a zamyšlení kde by asi byla ve výsledcích s tím rozestupem ta druhá na Světovém poháru MTB. Ta propast je v Elite ženách tak hluboká, že holky po přestupu z U23 raději od toho odejdou.

01.05.2023 15:16:56
Přestupy a změny pro rok 2023

Kdo by mohl být v Kolofix Teamu. No stačí kouknout na konec článku a Čičina to nebude a Anne to také nebude ta zatím nic nevyhrála.

07.01.2023 20:28:47
Kým nahradí Specialized Racing Sarroua a Kerschbaumera? Brzy se dozvíme

Kross Orlen předčasně končí na konci roku... co to je za fámu.

Je zvláštní, že Specialized se v tom plácá už několikátý rok. Od Kulhavého doby 2015 a dále to jde do pekel. Poslední třpytivý střípek do mozaiky zasadila Anika a Kate. Já bych to viděl na takové Ferrari - super tým, historie, ale současnost stojí za víte co.

  1. na tento komentář reaguje stepanmasek — #2
06.12.2022 22:27:04

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744