Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

marco

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Sam Gaze se trápí s následky pádu na Cape Epic

Je dost nadějných jezdců s předpovídanou hvězdnou budoucností co při přestupu z nižších kategorií mezi Elitu to nezvládli a Samuel je možná jeden z nich. Tak jako tak Specialized Racing o nestabilní (labilní) lidi bez hmatatelných výsledků ztrácí zájem a smlouvu v dalším období už neprodlužuje. Je zajímavé kolik mistrů světa a medailistů z posledních let Junioři, U23, letos odešlo od profi týmů a šlo cestou vlastních privátních týmů nebo lokálních klubových s UCI licencí. Nemusíme jít daleko J.K., Ida Jansson, Jenny Rissveds, Eva Lechner a pár lidiček dříve v TOP 10 by se našlo.

04.05.2019 14:51:09
Startovka Cape Epic je komplet. Jako poslední se přihlásila Spitz

odpověď na Strenki — #1 Potvrzuji Nadine je v Německu na pohárech a okolí takovou tou TOP hvězdou a je na bedně. Za hranicemi v SP je na tom s výsledky stejně jako naše český holky uzavírá startovní pole pokud vůbec dojede.

06.03.2019 18:40:41
Howie Grotts onemocněl, novým parťákem Kulhavého bude Sam Gaze

Hmm... Samuel snad se nezraní už v prologu.

06.03.2019 18:35:12
SP cyklokros Hoogerheide 2018: výsledky

Tak kde je chyba. Na druhou stranu se kolem našich pohybovali ti kteří se sem tam objeví i u nás na poháru.

29.01.2019 20:57:18
Sergio Mantecon další posilou Kross Racing Teamu!

odpověď na germano — #2 Díky za vysvětlení. No problém i když bych to tak nenazval mohlo to tak z první věty vyznít. Plně to chápu nepracujete s informacemi typu jedna paní povídala i když je pravdivá.

10.01.2019 18:12:40

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744