Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

marco

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jak je to s vyjížďkami na kole? Profík by měl zůstat doma, hobík může do lesa

Tak ono by to mohlo platit i pro ty nedočkavé amatéry co se chtějí jen tak projet v přírodě. Spešl dnes poslat dopis kde doporučuje nevyjíždět nikam. Sice mluví o skupinových jízdách a zvýšenému riziku úrazů a následného zatížení zdravotního systému.

18.03.2020 14:02:08
Rozhovor: Poslední sezona Jaroslava Kulhavého

Konečně realista co vylezl ze své bubliny a to je dobře.

29.01.2020 19:06:04
První týmové přestupy: Gaze do Corendon Circus, Bresset do Massi a další

Velké S se narychlo zbavilo trápícího se jezdce. Není to první jezdec co musel takto kvapem opustit velké S. Pokud se Annika Langvad v příští sezoně nevzpamatuje je další na řadě i když už má svůj věk nedivil bych se, že po OH ohlásí konec.

18.12.2019 21:35:59
MS MTB Mont St. Anne 2019: štafety ovládla švýcarská letka

Ostudu neudělali a to je hlavní

28.08.2019 21:12:42
Lenzerheide: velký comeback Rissveds, Čábelická sahala po desítce

Snad u Cimbála nepřichází nějaká krize a doma se z toho během těch 3 týdnů vyspí. Ta Jenny je skvělá moc jí to přeji. Je vidět, že si to srovnala v hlavě i když podle rozhovorů se s tím sebevědomím pořád pere, takže krok po kroku. A nyní kritika. Sorry jako? Netuším jak to má Karla se smlouvou, ale neměl tam být s lepším týmem vidět už nějaký posun zatím úspěšně couvá na konec. No zbytek parťáků z týmu ve startovním poli taky nic moc až na Lindu, která se po zranění z Brna dává dohromady. Viděl jsem následky když jí u svatostánku Švýcarů na ME V Brně vysloveně vystřihávali ze zakrváceného dresu a potom vezli do nemocnice.

12.08.2019 19:11:37

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744