Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

marco

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Pražské schody 2017 - startovní listiny

Nějak jsem nezaznamenal odchod Kryštofa Bogára z kontraktu full-time profi stáje na hobby úroveň. Měl jsem za to, že měl našlápnuto z U23 do Elite třídy se zařadit na úroveň našich TOP jezdců. No k nám zrovna do práce taky nastoupil bývalý jezdec Remerx Kolín - Pavel Skalický. Přes den maká a v podvečer trénuje pro tým Kolarna.eu.

16.05.2017 20:50:12
Prolog Cape Epic s převahou ovládl Cannondale

Koukal jsem na to na TVStreamu a Kristián to bude mít těžké bylo vidět, že Alban to moc nedává. Z přenosu jel na první pozici vždy Jarda. Pěkné byly ty záběry na slabší jezdce elita kolem nich v 10% kopci proletěla a byla fuč.

19.03.2017 21:38:06
Garmin představuje novinku chytré hodinky Fénix 5

A kde je Garmin Fenix 4

  1. na tento komentář reaguje Tomáš Růžička — #2
06.01.2017 10:58:24
Symbio+ v roce 2017 na BMC a s Terezou Huříkovou - Němcovou

A já měl za to, že se Tereza začíná zasídlovat v marketingu propagace Superioru jako kmenový zaměstnanec BFI pro případ přechodu ze závodní do civilní části svého života. Mýlil jsem se. Na druhou stranu odpočinek v maratonech KPŽ v na uzemí Čech jí jen prospěje. Asi to z počátku to každo-víkendové tempo nebude dávat.Ono dosud v XC a maratonech ani pořádně závodů nejela a tady bude muset jezdit každý víkend celou sezonu od jara do podzimu. tedy min 30 závodních dnů oproti současným 10 - 15 dnech.

20.11.2016 00:25:54
Do dun na SP v Koksijde vyráží 19 českých závodníků

Škoda, že podle UCI nepatří Česká republika k civilizované části Evropy a kanál UCI a sekce cyklokros je pro ČR blokovaný s hláškou "Správce licence znepřístupnil vysílání pro vaši zemi". OK online třeba chápu, ale záznam X hodin po závodě? Udajně někdo má v ČR koupenou licenci pro vysílání asi ČT, která ovšem žádné přenosy SP v programu nemá proč asi Štybar nejezdí a ostatní hrají druhé housle a povolení přehrávání na netu prináší tomuto správci licence údajné finanční ztráty. Podobné je to i s UK, FR, BE, US, Kanadou a dalšími né zrovna rozvojovými státy na poli cyklokrosu. Geoblokace přehrávání videí na Youtube jsou v poslední době docela populární. Redaktor píšící tento článek s touto skutečností mohl být srozuměn když tomu dělá s odkazem na Youtube kanál UCI reklamu.

  1. na tento komentář reaguje erik_cely — #2
20.11.2016 00:05:41

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum
Dosud žádné příspěvky.

redakční systém | ISSN 1803-5744