Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

marco

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Sergio Mantecon další posilou Kross Racing Teamu!

odpověď na germano — #2 Díky za vysvětlení. No problém i když bych to tak nenazval mohlo to tak z první věty vyznít. Plně to chápu nepracujete s informacemi typu jedna paní povídala i když je pravdivá.

10.01.2019 18:12:40
Sergio Mantecon další posilou Kross Racing Teamu!

Teda to jste ale rychlí. OK máte info z týmového webu nikoliv z osobních stránek a sociálních síti závodníků tam o bylo už 1. ledna

  1. na tento komentář reaguje germano — #2
09.01.2019 21:09:39
Scott Sram posiluje: Kate Courtney a Lars Forster

Tím hlavním je, že Jenny byl zklamaná nutností cokoliv a komukoliv dokazovat a co je hlavní je to, že ji již před tragedii s dědečky se potýkala s velmi vážnými depresemi. Až tragedie v rodině spolu s následnou psychologickou terapií s odstupem tento problém odhalilo si uvědomit kde je problém. Z mediálně známých osobností tím prošla Tereza Huříková, Gabriela Koukalová a další sportovci. Ano již několik let bojuje s poruchou příjmu potravy. viz. její vyznání a pocity https://www.instagram.com/p/Bowjffmncsx/

  1. na tento komentář reaguje lalin — #8
06.01.2019 20:53:52
SP XCO #1 Stellenbosch 2018: výsledky ženy Elite

To je jak s fotbalovou Plzní. Doma nepřekonatelná, jak vyjede ven tak se ukáže realita.

10.03.2018 16:06:31
Pražské schody 2017 - startovní listiny

Nějak jsem nezaznamenal odchod Kryštofa Bogára z kontraktu full-time profi stáje na hobby úroveň. Měl jsem za to, že měl našlápnuto z U23 do Elite třídy se zařadit na úroveň našich TOP jezdců. No k nám zrovna do práce taky nastoupil bývalý jezdec Remerx Kolín - Pavel Skalický. Přes den maká a v podvečer trénuje pro tým Kolarna.eu.

16.05.2017 20:50:12

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744