Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rikucz

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Fanoušci dohnali Cinka na podium! Van der Poel se dočkal vítězství

odpověď na panzdenda — #4 Jasně, ale i kdyby byli všichni čistí, někdo vyhrát musí. A protože vyhraje, znamená to automaticky, že čistý není? Nejsem naivní, na každýho jednou dojde. Ale dokud ne, beru ho jako čistýho.

  1. na tento komentář reaguje pavel.tenk@gmail.com — #6
29.05.2019 15:01:43
Fanoušci dohnali Cinka na podium! Van der Poel se dočkal vítězství

Trochu mě štve, že jakmile je něco trochu nestandardní, už tu naznačujete doping... Teď u MVDP, nebo třeba v diskuzi k JK minulý týden. Teda pokud tím ...jenom těstoviny... nebylo myšleno i steaky a mořské plody, nebo tak něco. To se předem omlouvám:)

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #4
27.05.2019 11:01:53
TEST: Pells Tarpan XT

Kolo pěkný, jen nerozumím, proč někteří výrobci mají potřebu dávat na rám nápisy jako Full Active 4 Bar System, nebo Custom Hydroformed Tube set a proč musí být na hlavové trubce Bearing 1 1/2"...? Nevypadalo by to bez toho líp? Majitel kola info o technologiích určitě najde v manuálu nebo v reklamních materiálech, tak pro koho jsou tyhle nápisy určený? Bude to zajímat někoho, koho budu míjet v lese?

18.01.2019 22:11:46
Specialized představuje bezpečnostní asistentku ANGi

Předpokládám že ANGi = ICEdot...

"ICEdot has been acquired by Specialized Bicycle Components and we have a new version of the Crash Sensor product and a replacement program for all current Crash Sensor customers at ICEdot."

04.12.2018 13:36:29
TEST pláštů #1 - jak je to s jejich rozměry?

Schwalbe neschwalbe... Každopádně mám pocit, že díky podobným článkům se úroveň MTBS zvedá, přesně takový obsah bych od MTBS očekával. Takže díky, za mě palec nahoru.

28.11.2018 09:39:32

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744