Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rikucz

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
SP v cyklokrosu pokračuje v Belgii, na řadě je podnik v Overijse

Přemýšlel jsem nad větou: "Ten na jezdce čeká krátce po startu, tudíž ho absolvují v každém kole." Fakt nevím, co se tím myslí - kdyby byl až v půlce okruhu, tak ho nepojedou v každém kole?

Jinak jsem rád za CX zpravodajství, škoda že jen světový a český pohár, protože i ty další závody, co vysílá Eurosport, stojí za to.

29.10.2021 09:35:41
Wattová analýza MVDP short tracku v Novém Městě

odpověď na tntbiker — #10 Kateřina Nash? Jinak ale samozřejmě souhlas. Pak už nic.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #12
17.05.2021 21:11:40
Cink: Po Short tracku jsem si řekl, že musím být v pohodě. A vyšlo to...

Díky Ondro, je to fajn vidět našince takto v popředí. Je důležitý se na výsledek podívat optikou, koho všechno vlastně nechal za sebou. Ty hekticky poslední kola a spurt pak už je celkem loterie, poslední dobou i pro Nina. Špička se hodně vyrovnala.

10.05.2021 10:59:23
Top 20 nejčtenějších článků roku 2020

odpověď na tntbiker — #13 Já jsem stabilní čtenář víc než 10 let, spousta kliků je tedy mých... Všichni by chtěli nezávislé testování, ale nikdo za to nechce platit. To se tu ostatně nedávno (možná už dávno) řešilo taky. Takže MTBS funguje, jak funguje, ale z mého pohledu tady stejně není nic lepšího.

05.01.2021 21:01:23
Češi vyvinuli "wejz" pro cyklisty, jmenuje se Šlappeto

Zůstanu u Stravy, kde mi ostatně vyhovuje i to plánování tras...

15.07.2020 09:01:20

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744