Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

rikucz

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Zemanová bere bronz na mistrovství Evropy, Boroš v elitě 15.

Na závodě SP nebo nějaké superprestiži by 15. místo bylo fajn. Tady teda moc nevím, ale možná to je tím divným konceptem mistrovství Evropy, když je v elitě na startu jen 30 elitních mužů... Ale Kristýna super!

06.11.2023 16:14:32
MS CX Fayetteville - výsledky štafet

Jet Angličani, Francouzi, Holanďani a další, nic by se nezměnilo. Byly bychom pořád druzí od konce. I když, už by asi nenastupovaly B-čka. Takže vlastně - změna by byla...poslední.

Nechci ale jen rejpat - o nic nešlo, takže - Bory se třeba poučí, juniorky jsou a budou fajn a Katka třeba překvapí...

29.01.2022 15:01:01
MS Fayetteville 2022: startovní listina štafety

To složení štafet, trochu to vypadá jako fraška, podle nasazených jmen ve startovní listině. Teoreticky by naši měli jet o medaili, ale nechme se překvapit.

28.01.2022 09:31:54
SP v cyklokrosu pokračuje v Belgii, na řadě je podnik v Overijse

Přemýšlel jsem nad větou: "Ten na jezdce čeká krátce po startu, tudíž ho absolvují v každém kole." Fakt nevím, co se tím myslí - kdyby byl až v půlce okruhu, tak ho nepojedou v každém kole?

Jinak jsem rád za CX zpravodajství, škoda že jen světový a český pohár, protože i ty další závody, co vysílá Eurosport, stojí za to.

29.10.2021 09:35:41
Wattová analýza MVDP short tracku v Novém Městě

odpověď na tntbiker — #10 Kateřina Nash? Jinak ale samozřejmě souhlas. Pak už nic.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #12
17.05.2021 21:11:40

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744