Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Plajiri

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
UCI uznala české protesty z MS XCM, ale jen napůl

Jarda doplatil na sveho upraveneho Epica, prilis zkraceny a experimentalni elipticka kola, skoda, a kde je ten jeho dlouhy predstavec?

08.07.2017 17:34:19
Albstadt ovládli Francouzi v čele s Absalonem, Češi znovu smolní

odpověď na RN — #16 Jarda Kulhavý je stejná špička jako např. Zdeněk Štybar, není potřeba ani možné vyhrát vše, důležité závody má ještě před sebou, je potřeba se poučit z nezdarů, potrénovat a věřit v sebe sama.

03.06.2014 19:26:17

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744